Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rövid ciklus mire utal?...

Rövid ciklus mire utal? Teherebeesénél gond lehet?

Figyelt kérdés
25-26 napos ciklusaim vannak .
2013. aug. 9. 09:28
 1/6 anonim ***** válasza:
sok nőnek vn ilyen és nincs gond, de ismerek olyat is akinél igen. Előre nem lehet tudni, de szerintem nem lesz gond
2013. aug. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 2 éve volt már 26 napos a ciklusom, és akkor estem teherbe. Előtte 28-32 napos volt. Nem estem teherbe. Nyilván nem ettől, inkább azt szeretném kifejezni hogy nem volt gátja.
2013. aug. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

23-25 napos ciklusaim vannak mióta az eszem tudom... 5 lányom van :D :)

Sztem nincs köze a ciklus hossznak a terhességhez...

2013. aug. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
23 napos ciklussal estem 2x teherbe. Viszonyla könnyen, először 3 hónap alatt, aztán még a szoptatás idején, ciklus nélkül.
2013. aug. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
26-os még nem extrémen rövid. Ha ennél még több nappal lenne rövidebb, az igen, jelenthetne problémát, mert akkor nincs elég ideje beágyazódni a megtermékenyített petesejtnek. Viszont 2-3 nap eltérés a szabályoshoz képest még nem gond. (nem mindegy persze az sem, hogy az ovuláció mikor van a cikluson belül, de ezt a ciklus hosszból még nem lehet tudni, esetleg te érezheted a jeleket. Annál jobb, ha minél előrébb van)
2013. aug. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha mindig ilyen volt, akkor valószínűleg nincs gond, viszont ha normális volt, majd elkezdett rövidülni, akkor érdemes lenne egy hormonvérvételt csináltatni
2013. aug. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!