Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Angliai kismamak-melyik a...

Angliai kismamak-melyik a legjobb terhesvitamin?

Figyelt kérdés

Angliaban elek, lassan szeretnenk belevagni a babaprojektbe. Mikor megkerdeztem a GP-t, milyen terhesvitamint javasol, annyit mondott, valasszam ki a nekem tetszot a patikaban, de legyen benne folsav.

Erdeklodnek, ki milyen fajtat szed/szedett, ki mit javasol.

Koszonom!


2013. aug. 11. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Akkor nem kaptál sok segítséget. Először is érdemes egy méregtelenítést csinálnotok, majd a babavárásra felkészülni, feltőlteni a szervezetedet vitaminokkal, ásványi anyagokkal. A terhesség allatt is a baba fejlődésének megfelelően és a Te egészséged védelmében is a három trimeszterben más-más vitaminokat fogyasztani ( pl calcium és ásványianyagpótlás a baba csontozatának fejlődéséhez, hogy ne a Te csontjaidból, fogaidból szedje ki, a folsav a velőcsőzáródáshoz, az omega 3 az agysejtek kialakulásához, probiotikum kura a szülés előtt a baba jobb immunrendszere érdekében...stb). A terhesség alatt is lehetőleg gyógyszerek helyett gyógynövényekkel, természetes anyagokkal őrizd meg az egészségdet, ha valami betegség érne.Ilyen termékek Angliában is bezerezhetők, igaz nem a patikában érdemes keresni.Ha esetleg érdekel, hogy melyik időszakban miket érdemes fogyasztanod, akkor szívesen küldök róla emailben egy részletes anyagot, előadást. Sok sikert!
2013. aug. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én a Pregnacare-t szedtem végig, meg szoptatás alatt is.

Nem tudom, ez a legjobb-e, csak épp akciós volt, így felvásároltam belőle elég sokat.

Nekem jó volt, nem volt tőle hányingerem, nem is híztam tőle (csak mert pl. az Elevit-től néhányan szenvednek).

2013. aug. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia. Szinten Pregnacare-t szedtem azt amelyikbe van Omega3 is.

Nem a legolcsobb vitamin ,nekem bevallt nem igazan biztam a tobbi "markaban" igy azt szedtem.

Javaslom nezz szet ,akar gyogyszertarba(talan nem a legdragabbat fogja ajanlani) akar valamelyik szupermarketbe.

En rendszerint Asdabol szereztem be.

2013. aug. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat. Megnezem a Pregnacare-t.

Esetleg abban tudtok meg segiteni, hogy milyen az angol terhesgondozas? Szuresek, ultrahang,vizsgalatok stb.

2013. aug. 13. 19:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Hú, az utóbbi kérdés engem is nagyon érdekelne! Ha esetleg olvassátok még a hozzászólásokat, nagyon megköszönném, ha megosztanátok velem/velünk néhány tapasztalatot. :)
2015. jan. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!