Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnénk, az előző...

Babát szeretnénk, az előző elég hamar összejött. Ha most elkezdek kocogni járni, az nehezíti a teherbeesést vagy hogy a baba megmaradjon?

Figyelt kérdés
2013. aug. 12. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
én is így vagyok,babát szeretnénk 2.-at:) de fogynom is jolenne előtte pár kilót,szerintem ne kocogj,válassz mást,én pl zumbázni akarok,már letöltöttem pár részt:)
2013. aug. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az úszás és a séta a legjobb...Sajnos ilyenkor a nehéz és sok izzadós,ugrálós sportot hanyagolni kell,hacsak nem napi rendszerességgel űzted és benne van a napi rutinodba(Rubint Réka,úszók,sportolók)
2013. aug. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nyugodtan. A Zumba még erőteljesebb, mint a kocogás, legalábbis szerintem... Első gyereknél tornáztam keményen amikor terhes lettem, nem hagytam azonnal abba, csak amikor doki már mondta, hogy nem kellene már. Semmi bajom nem lett, előtte addig nem tornáztam, csak éppen akkor jött rám, hogy kellene, és a baba pedig csak olyan jó oké, akkor legyen majd gyerekünk valamikor, úgysem jön össze baba volt. Nem gondoltam, hogy első próbálkozásra már terhes is leszek, ezért nyomtam rendesen az edzést:) Majd jöttek a hányingeres hónapok, akkor nem bírtam annyira, és olyan 30. héten volt gond, akkor már visszavettem.
2013. aug. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, még annyit hozzátennék, hogy én azért nem Rubint Rékáztam. Azt nem ajánlom, nagyon kemény. Én csak olyan laza, de rendes tornát nyomtam. Amikor megtudtam, hogy terhes vagyok, akkor vettem egy DVD-t kimondottam terhes torna, de nem volt gagyi azért.
2013. aug. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2013. aug. 13. 10:55
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem jön a baba és mégis azt mondta a doki, hogy diéta és mozgás!És sokaknak akkor jön mikor azzal és nem a teherbeeséssel foglalkoznak.

És, ha az a baba egészséges ettől megfog maradni, ha nem akkor valami nem okés vele vagy veled.

2013. aug. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!