Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy lánytól akartam valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánytól akartam valamit vagyis szerelmes voltam bele, járni akartam vele. Elutasított, mert barátként néz rám. Megtörténhet az, hogy később rá jön, hogy inkább összejött volna velem. Ha elutasít valaki elsőre az végleges vagy még változhat?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 15:28
 1/7 WhiteLabel ***** válasza:
Írásodból ítélve, elég fiatal vagy, lépj tovább.
2011. jún. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Joy Turner ***** válasza:
Akár még változhat is. De nehogy várj rá!
2011. jún. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha már barátként tekint rád,ami jó duma..én 22 éves l vagyok,sokszor utasítottam én is vissza anno így fiúkat!nem akartam megsérteni és inkább ezt a megoldást választottam! Lépj túl rajta! Nem akar téged!:(
2011. jún. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem akar téged.Kész.Ennyi.Ne is foglalkozz vele!Ja és ha megkeresne,hogy mégis akar valamit,nehogy igent mondj!Akinek elsőre nem kellettél,másodjára sem fogsz,esetleg vigasztalódásra.Ne engedd,hogy ló helyett szamár légy.
2011. jún. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek!.igy igy igaz ahogy irod..vigaszdij nem leszek.
2011. jún. 14. 16:17
 6/7 anonim ***** válasza:

legyünk barátok = soha az életben nem fogok férfiként tekinteni rád.


EZ egyfajta lekoptató szöveg, amit ők sem gondolnak komolyan.

És igen, meggondolhatja magát, ha nagyon gazdag, vagy híres leszel. Mivel erre nem sok esély van, inkább keress valaki mást, mert még ha szánalomból össze is jön veled, te leszel az alárendelt. Azt tesz és akkor vet véget a kapcsolatnak, amikor csak akar.

2011. jún. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jobban mondva ugy irta,hogy maradjon a barátság,szerintem nem müködne köztünk.de mind1 a lényegen nem változtat:)
2011. jún. 14. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!