Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tesztelhetek 12 nappal ovu...

Tesztelhetek 12 nappal ovu utan? Tegnapelott volt holeeses, ma kene megjojjon de beton kemeny es zart a mehszajjam.

Figyelt kérdés
2013. aug. 13. 07:04
 1/7 anonim válasza:
szerintem tesztelj reggeli elsőből. Majd írd meg az eredményt. szorítok!!!! :)
2013. aug. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Irok mindenkepp holnap!
2013. aug. 13. 08:08
 3/7 anonim ***** válasza:
a méhszáj önvizsgálattal nem mérvadó. a hőmérséklet sem, szóval bármi lehet.
2013. aug. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Terhességnél a méh felpuhul nem keményedik. Mielött valaki belekötne a leleltemen az áll, hogy puha tapintásu uterus. Az uterusban 6mm es petezsák találhato stb stb. Egyébként ha csak nem vagy nőgyógyász nem tudod pontosan megállapítani magadnak.
2013. aug. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ha rendszeresen tartasz onvizsgalatot akkor megtudod mondani, hogy mikor vagy nyitva es mikor zarva :)

A mehszajnak meg terhesseg alatt zarva kell lenni mert az alkot egy gatat... A mehed lehet felpuhult de a mehszajnak szuledig beton kemenysegunek kell lenni!


Nem tudom... Majd meglatjuk :)

2013. aug. 13. 15:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Olyat nem is írtam, hogy terhességnél a méhszáj nyitva van :) 2. Babámat várom, volt időm már kitapasztalni mi milyen :)
2013. aug. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

En ezt ertem... Csak az a baj, hogy Te nem :)

Mig en mehszajrol es annak a kemenysegerol es zartsagarol beszeltem a kerdesemben, te a mehfelpuhulasarol es arrol hogy ez tuti mert a Te leleteden ez van :)

Kicsit felre ertetted. :)

Nekem a 3. Terhessegem lenne, ha vegre sikerulhetne...

2013. aug. 14. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!