Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu után vagyok 8 nappal....

Ovu után vagyok 8 nappal. Ovukor együtt voltam a barátommal. Ma reggel iszonyatos mellfájdalommal, és mellbimbó érzékenységgel ébredtem. Ilyent még soha nem éreztem. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Lehet utaló jel a babára? Mensi elmaradása elött, milyen tünetek lehetnek? Ki mit érzett legelösször?
2013. aug. 11. 09:21
 1/9 anonim ***** válasza:
en is pontosan ugyanigy vagyok, ovu utan 8. nap es ugyanez a tunet, tegnap halvany pozi lett
2013. aug. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy nekem, más tünetem nincs :/
2013. aug. 11. 09:36
 3/9 A kérdező kommentje:
am szivből gratulálok a halvány pozihoz :)
2013. aug. 11. 09:38
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem a mensi elmaradása előtt nem volt semmilyen tünetem. Kb. 5-6 hetes korban kezdett baromira fájni a mellem és jöttek a rosszullétek. Esetleg próbálj ki egy terhességi tesztet.
2013. aug. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
egyik gyerkőcömnél sem éreztem SEMMI tünetet.. pedig különböző neműek. Mensi elmaradása előtt 2 nappal már pozitív volt a teszt, csak megérzésből (és kíváncsiságból) csináltam meg, meg is lepődtem :-)
2013. aug. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) reménykedem hátha... de ez a mell / bimbó érzékenység furcsa.. nem olyan mint mensi elött, hanem sokkal rosszabb. bizom benne, hogy ez egy jel :)
2013. aug. 11. 10:23
 7/9 anonim ***** válasza:
1valaszolo nekem msr elso terhessegnel is ugyanez volt, h iszonyat mellerzekenyseg dpo 3. napjatol es 9-en mar pozi volt, igaz az nem maradt meg, remelem ez meg fog
2013. aug. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
utolsónak: ovu után 9 nappal teszteltél? még most is borzasztóan érzékeny a cicim. remélem igy is marad :)
2013. aug. 11. 11:51
 9/9 anonim ***** válasza:
igen ovu utan 9napon, de lehet h volt egy plusz peteeresem
2013. aug. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!