Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt előtti nap reggel...

Nemvárt előtti nap reggel tojásfehérjés nyákos váladék, aztán vizes-krémes. Késői peteérés lenne vagy mensi vagy baba?

Figyelt kérdés
Kissé emelkedő hő, bár csak 36,7, tegnap 36,3 v. 36,5 volt (nem emlékszem, csak arra, h alacsony volt, el is kenődtem). Cici kp időtől bucira dagadva, érzékeny, fáj, utóbbi napokban hasszúrka, (napok óta nagyobb, de mára akkora a pocakom, mintha 3.hónap kp-én járnék, de nem vagyok felfújódva. Fejfájás tompán napok óta. (amúgy pco, IR, cisztákra kezelnek 3/4 éve. ) ilyesmi. 5letek? (sok reménykedés, csalódás után vagyok légyszi kíméljetek az oltásokkal) inkább tapasztalatokat írjatok vagy ha tudtok ilyesmiről - mármint, h lehet-e ilyen késői peteérés vagy mitől lehetett a nyák. Köszi!

2013. aug. 13. 14:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szia.Mindenkinek más és más.Én mára nem vártam,fehér krémes folyasom van,de gondolom megfog jönni :( de volt olyan is hogy száraz voltam a menzesz napján másnap meg megjött.Amíg nemjon meg van remény.Szoritok neked :) mikor tesztelsz?
2013. aug. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

én is neked! hány naposak a ciklusaid? pontos ált? amúgy nálad minden rendben egészségileg?

amúgy kezdem azt gondolni, h a legbiztosabb jele a közelgő mensinek, h elkezdek agyalni és mindenféle tüneteket észrevenni. te hogy bírod, h ne bolondulj meg? nekem a megelőző 1-2 nap ált mással se telik, csak ezen agyalok. és mindig azt hiszem eleinte, h most tényleg, aztán egyre jobban belepörgök, de abból már kb tudom is, h na persze...

2013. aug. 13. 15:42
 3/20 A kérdező kommentje:
ja, most látom, h a kérdésedre nem is válaszoltam: hát mivel még holnap v azután lenne aktuális, egyelőre nem tesztelek, elhatároztam sok 1csíkos után, h már soha többé előre, csak ha késik min 1 egész napja (de még az is korai lehet, mert ált 25-26 nap, de egyszer volt már, h a 28adikon jött meg, na akkor azt hittem már falra mászok). te?
2013. aug. 13. 15:46
 4/20 anonim ***** válasza:
Szia! Tapasztalatot kértél, sajátomra alapozva írok : először is drukk,hogy nálad az enyémtől ellenkezőt jelentsen. Sajnos minden esetben a tojásfehérjés nyák mensi előtt azt jelentette nálam,hogy megjött pár napon belül. először a nyálkahártya kezd leválni, és vizessé válni a hüvelyváladék. Majd pár napon belül vérzés :( a babát tervezők otthonán nagyon jól összeszedetten van leírva ez a folyamat. Néhány esetben írnak ellenpéldát , jómagam is ebbe kapaszkodom olykor. Drukkolok Neked,hogy kivétel legyél, és ott legyen a pocaklakó. Nekünk csak lombikkal lehet babánk, mivel két kürtrepedéses méhenkívülim volt, és két vetélésem,mindezek sorban, fél évente, legutóbb februárban volt missed ab. imperfect vetélés miatt. És holnap megyek a beültetés utáni tesztre, de sajnos a végeredmény már biztos, mert erősen vérzek..és persze szokás szerint az ezt megelőző napokban tojásfehérjés volt a nyákom. Utóirat: késői peteérésnél is lehet természetesen hasonló, vagy, ha nem tudott megrepedni a tüsző, és próbálkozik a szervezeted.
2013. aug. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
hú, hát mindenesetre köszi a választ és sajnálom, h ilyen nehézségeid vannak. kemény csaj vagy és látom nem kezdő a témában... eddig sehol nem találtam tojásfehérjés nyákról infót mensi előtt, mindenhol csak vizes folyást emlegetnek, de az nekem inkább mensi után közvetlenül szokott lenni, akkor viszont annyira, h felkeléskor egyből elönt kb. (bocs ha túl konkrét vagyok). hát abból sejtem, h igazad lehet, h vhogy mindig akkor pörgök ezen ennyire, ha sehol semmi, meg hát eddig soha sehol-semmi, szal miért pont most sikerülne. Látod, te legalább már tudod, h megfoganhat benned egy baba, azért ez is jobb, mintha még a közelében se lettél volna soha, nem?
2013. aug. 13. 16:58
 6/20 A kérdező kommentje:
Ja és a legfontosabb, ami sztem elég vsz, hogy ugye a sok pici ciszta a petefészkeimen elvileg sok meg nem repedt tüsző, szal elég logikusnak hangzik amit mondasz, h lehet, h még próbálkozik a szervezetem. Vajon miért nem adnak az ilyen éregető, gyakran meg nem repedő tüszősöknek mint én egyből tüszőrepesztő szurit? miért csak closihoz szoktak. nekem felírta a dokinénim a clostit, csak még nem mertem elkezdeni, kissé félek tőle, de nem volt szó ilyen injekcióról, sem uh-os peteérés követésről, emiatt is kissé bizonytalan vagyok, pedig szuper doki. te próbálkoztál clostival?
2013. aug. 13. 17:03
 7/20 anonim ***** válasza:
szia! Hát az élet és a sok éves küzdelem miatt már kutakodtam én is eleget a baba témában...2007 óta 5 inszemináció, bal petefészek műtét, két petevezeték eltávolítás a méhenkívüli terhesség miatt...sok sorstárstól kaptam hasznos tanácsot már jómagam is. Olykor többet,mint az orvosoktól:) Bár hozzáteszem, nekem a legaranyosabb, emberileg , szakmailag a legjobb orvosom van állítom, Kaáliba járunk, velünk és értünk küzdenek egytől egyig. Én is szedtem Clostilbegytet még az inszeminációk idején, de nekem volt uh-os nyomonkövetés a peteérésnek, méhnyálkahártya méretének,majd kellő időben tüszőrepit adattak, és rá 36 órára volt mindig az inszemináció, vagy épp a terminált együttlétet javasolták ez idő alatt( ekkor még volt értelme, mert voltak petevezetékeim, amik ugyebár most már nincsenek). pco-s esetén különösen fontos pedig,hogy figyeljenek még gyengébb stimuláció esetén is, mert a pco-s nők hajlamosak túlstimulálódni, ami ugyebár nem veszélytelen dolog. Bár a Closti nem hormon, csak a hormonrendszerre, az agyalapi mirigyre hat, és több tüsző érését érik el vele. De ennek értelme akkor van, ha biztosra mennek a megrepedésüknek, ezért jó a tüszőrepesztő injekció megfelelő időben történő beadatása. és akkor a siker még közelebb kerül:) Beszélj róla a dokiddal, hogy szeded a gyógyszert, de a bevételt követő pár napon belül elmennél uh-ra, hogy miként reagálsz rá. szerintem nem mond rá nemet! sok sikert, és drukk!
2013. aug. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Igen ez elég logikusan hangzik, valójában azért is bizonytalanodtam el, mert kicsit magamra hagyva érzem magam ezzel a closti szedéssel, pedig annyira szimpi, mindenre figyelt eddig ez a dokinő, 1 egész órákat voltam benn nála, mindent tudni akart a párkapcsolatomtól a kajáláson át, az életmódom, a gerincem, az alkatom, bőröm, meg még mit tom én mi mindent nézett, de pont ebben a sztem is tök riziküs dologban meg úgy érzem kicsit magamra hagyott. pont esküvő előtt voltam nála nem sokkal és annyit mondott szedjem be 2 egymást követő ciklusban (ha elsőre nem sikerülne) 5 napig 1et, aztán ha az sem jött be utána kontroll. ez kicsit kevés, nem? na asszem elmegyek hozzá újra mielőtt beszedném, főleg mert nem emlékszem hányadik napon kéne kezdeni és az is tök fontos, főleg mert nem 28naposak a ciklusaim. csak a dokik nagyon meg tudnak sértődni, ha "okosabb" vagy náluk attól félek és nem szeretnék újabb dokiban csalódni.

amúgy a 36,7 az nagyon kevés szted? (tudom nincs görbém, hülye kérdés)

2013. aug. 13. 17:42
 9/20 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Múlt hónapban ciklus 21napján megjött de csak barna folyásom volt 5napig.Volt peteérés,most vagyok a ciklus 31.napján.Össze vissza menstruálok mert már volt 35napos is.Én is nagyon rajta vagyok a témán.Ha megjön nemtudom mit csinálok magammal.Annyira vágyom rá hogy már nem igaz.Minden rendben van velünk,3hónapja volt laparoszkopia-átjárhatósági de ott se találtak semmit.Annyira félek tesztelni,tudom ugysem lenne pozitív.Addig legalabb almodozok róla :( 28nő
2013. aug. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Szia! Lombikos volnék( Eszti) A Closti szedését egyénre szabottan határozza meg az orvos, épp az adott problémát illetően. Nekem előtte volt hormonokra vérvételem, ciklus 2.-5.napja között ajánlott nézni. És napi egyel indultunk nálam is, a ciklus meghatározott napjától. Most butaságot nem akarok írni, talán a 2.-3. naptól, de volt,hogy az 5.től. amúgy nekem rövid a ciklusom, átlag 24-26 napod, és sajnos a luteális fázisom is rövid, ami épp az elégtelen progeszteron termelés következménye. Így a Closti szedésén túl az inszeminációk és most már lombikok során is progeszteron pótlást kaptam, Utrogestan hüvelykapszula formájában. Nagy általánosságban 2x1 a dózisa a Clostinak, de amint írtam, volt,hogy én is csak napi 1 szemet szedtem 5 napig, jól reagáltam rá, átlag 4-7 tüsző lett. Később sajnos kiderült magas az fsh-m, kimerülő petefészkeim vannak, na mostanra már ló dózisú injekciókra is alig lehet petesejtet nyerni tőlem. Lehet azért napi egyben határozta meg a dokinő nálad, mert a pco-sok, ahogy írtam,hajlamosak túlstimulálódni, ami pedig nem játék. a másik , hogy uh-val ugyebár csak azt látják,hogy fejlődésnek indulnak a tüszők, de , hogy mennyiben van érett petesejt, azt nem. az csak lombiknál, leszívás után derül csak ki, onnantól pedig minden lépés kész idegőrlő, legyen petesejt, legyen megtermékenyülés, legyen életképes beültetni való embrió, és a két hét várakozás, vajon megtapadnak e a picik, ha igen jó helyen e...stb. Küzdelmek a rögös úton, de feladni sosem szabad!!! Hinni kell abban,hogy sikerülhet. Kedves utolsó válaszadó, neked is drukk!
2013. aug. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!