Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt furcsa tünetetek a...

Volt furcsa tünetetek a terhesség elején amikor még nem tudtátok, h. manó van a dologban?

Figyelt kérdés
2013. aug. 14. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, a beágyazódást éreztem. Akkoriban jártam endokrinológushoz, hogy rendbe tegye a hormonháztartásomat. Úgy gondoltuk a férjemmel, hogy mind a ketten makk egészségesek leszünk, és ha már minden klappol, akkor jöhet a baba. Az első hónapban, amikor próbálkoztunk, 12 nappal az ovu után éreztem azt a klasszikus szurkálást, amit sokan mondanak, hogy a beágyazódás jele. Én ezt akkor még nem tudtam, de örültem neki, mert azt hittem, hogy a kezelés hatására szépen működik mindkét petefészkem. Nem is foglalkoztam vele. Az elmaradt mensi napján lett gyanús, hogy soha nem késett még. Délutáni pisiből Clearblue-val teszteltem, pozitív lett :) Most 1 éves, és éppen azt várom, hogy felébredjen :)
2013. aug. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a beágyazódás napjától fáradtság, émelygés, mell szúrkálás és pici görcsök voltak. Rá 1 héttel pedig pozitívat teszteltem.
2013. aug. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
6.napja enyhén görcsölgetek minsim sehol és iszonyatosan émelygek
2013. aug. 14. 13:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Éjszakai vizelési inger 4-5 nappal a nem várt előtt és mellfájdalom előtte 2-3 nappal.
2013. aug. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
bocs h ide tolakodtam de nekem egy hete tarto hanyyinger-hanyas es mellbimbo fajdalmaim vannak lehetseges h terhes vagyok?a teszt negativ volt...
2013. aug. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Embertől kéne teherbe esni, nem manótól, orktól meg hasonlóktól, akkor nem lenne a fura tünet.
2013. aug. 25. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!