Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bromociptrin kezdtem szedni...

Andrea33 kérdése:

Bromociptrin kezdtem szedni ebben a hónapban. Ciklus 22. napján vagyok, LH tesztem napról napra erősebb, pedig 14-15. napon volt ovum, használtam tesztet. Lehet, hogy máris használt a gyógyszer és babás vagyok?

Figyelt kérdés
Kemény ez a gyógyszer, és nem tudom hogy attól van-e ennyire két napja hányingerem, vagy mástól. És ami még nagyon fura, hogy olyan fájdalmam van, mint ami középidőben szokott, már 3 napja. Mitől lehet? Talán tényleg sikerült? Kérlek osszátok meg velem tapasztalataitokat.
2013. aug. 15. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia !


Ítam neked priv. levelet . :)

Ha valóban azt tapasztalod hogy az LH teszt erősebb , akkor ott már van valami szerintem . ;)

Hányingered mennyire erős ? Illetve mit figyeltél meg ?! Csak kora reggel ? Vagy egésznap ?

Mellérzékenység ? Petefészek szurka érzése ?


Írj,figyeld a tested mert lehetséges hogy babóca van !!! :) Jujj de jó,nagyon szorítok neked !!!!!!!

2013. aug. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a hányineger tuti a gyóygszertől van, nekem is volt annó. Amugy hamar helyre tudja rakni a prolaktint, viszont az emelkedett prolaktin szint gyakran a PCOS következménye, mellék nyavajája. A PCOS-ról tudni kell hogy ygakran van emelkedett LH szint miatta. Nekem is igy van/volt igy nekem l mindig pozitív az ovu tesztem. Épp ezért én nem is haszbálok. ersze van esély a babára is majd kiderül ahmarosan, de a hányinger tuti a bromo mellékhatása, én el is ájultam tőle egy pillanatra a 4. napon.
2013. aug. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem csak középidőben volt pozi ovutesztem! Uránia szinte nem is volt második csík! Most sem teljesen pozitív, de erős! És a hasfájás fura, mint középidőben . Ilyen még nem volt! De lehet a gyógyszer miatt van minden! :(
2013. aug. 15. 21:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Írj mi lett veled ?!
2013. aug. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!