Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 17 hetes terhes vagyok es 38...

17 hetes terhes vagyok es 38 fokos lazam van az veszelyes a babara?

Figyelt kérdés
Ugy kezdodott hogy fajt a torkom utana keztem pruszkolni es folyt az orom!Eloszor 37 fokos laza volt utana meg 38 vettem be paracsetamolt lejott 36ra es most ujra 38!Ez arthat a babanak?
2013. aug. 15. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:

árthat bizony, a láz többet árt, mint maga a betegség vagy a rá kapott gyógyszerek

le kell vinni a lázat, hűtőfürdő, paracetamol ismét, ha már eltelt annyi idő az előző óta, hogy megint bevehess vagy ügyelet, ahol elképzelhető, hogy lázcsillapító injekciót kapsz

2013. aug. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A láz a legrosszabb terhese, igen sajnos árthat a babának minél előbb csökkenteni kell. Paramax rapid terhesen is szedhető, hűtőfürdő (38 fokos vízbe beülsz és lassan 10-15 perc alatt egészen kihűtöd) állott vizes törölközővel is lejjebb tud vinni, ha nem megy lejjebb ügyeletre kell menni. 37.5 alá kell vinni.
2013. aug. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat!
2013. aug. 15. 20:38
 4/6 A kérdező kommentje:
2 oraja vettem be a es fel paracsetamolt! vehetek be meg egy felet?Vizes ruhava is borogatom magam!edig 2 es fel tabletat vettem be ma.
2013. aug. 15. 20:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj a körzeti kórházzal. Hívd fel a nőgyógyászatot, mert ott van ügyeletes orvos. Nekem ő is tudott tanácsot adni. Ha meg nem, akkor átirányíthat valakihez. Egy próbát szerintem megér. Jobbulást!
2013. aug. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát azt ne itt akard megtudni, hogy mennyi gyógyszert vehetsz be. Ügyeletet hívd fel, vagy a kórházad szülészeti osztályát. Ha nem vitte le a paracetamol akkor másra lesz szükség, de erről kérd ki egy orvos véleményét!
2013. aug. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!