Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma délután rózsaszín folyásom...

Ma délután rózsaszín folyásom volt és utána barna. Most is barna van de kevés. Terhességi jel vagy mensi jele lehet?

Figyelt kérdés
Nekem nem szokott lenni mensi előtt rózsaszín csak barna.Azért furcsa ez nekem.Ezért nem tudom minek a jele.Valaki tudja?
2009. márc. 18. 22:37
 1/3 A kérdező kommentje:
Sajnos a ciklusom rendszertelen.A ciklus.hu szerint Március 13-án kellett volna megjönnie.De semmi.Februárban egyáltalán nem volt meg.
2009. márc. 18. 23:00
 2/3 anonim ***** válasza:
Teszteltél már?Ha nem csinálj egy tesztet a reggeli vizeletből és kiderül.Szeretnél már babát?
2009. márc. 19. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem teszteltem mert februárban 2tesztet is csináltam és negatív volt.Félek egy újabb csalódástól.

Nagyon szeretnék babát.3éve próbálkozunk és sajnos még nem sikerült.Ez miatt sokat sírók.Olyan rossz hogy az ismerőseim barátnőm terhes én meg nem.Januárban a férjemnek csináltak sperma vizsgálatott és a doki mondta hogy minden rendben van nála.Jók a spermáik,elég gyorsak.Velem van gond.

Bárcsak terhes lennék.

Még úgyis terhes lehetek ha nem mindig jön meg a mensim?

2009. márc. 19. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!