Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik hormon okozhatja, h...

Melyik hormon okozhatja, h nagyon későn van ovulációm?

Figyelt kérdés

Prolaktinra gondolok. Volt már hormon vizsgálaton,de akkor már 1hónapja szedtem a barátcserjét. Jó volt az eredményem.Lehet,h a bogyó miatt,mert akkor már hatott és lejjebb vitte a prolaktin szintemet?

Köszönöm előre is!


2009. okt. 28. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem is magas volt a prolaktinom,én bromo-t szedek.

Ha magas volt neked is,ez a hormon okozhat csúszást az ovuban.

Nálam nem okozott gondot peteérés szempontjából.

2009. okt. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sajnos azt nem tudom pontosan, hogy melyik hormon okozza de nekem mindig hosszuak voltak a ciklusaim kesoi ovuval. Az elso babam (aki elsore osszejott) a ciklusom 28-dik napjan fogant amikor mas mar regen a mensit varja. :) Ezert a tesztem a ciklusom 42-dik napjan lett pozitiv. A masodik babam egy 36 napos ciklusban fogant (fel evet vartunk ra) a ciklusom 22-dik napjan. Napra pontosan tudom az ovutesztem is eros pozitiv volt.

Tudom, hogy ez nem igazan valasz a kerdesedre :( csak le szerettem volna irni, hogy igy sem lehetetlen teherbe esni ha keson van az ovu. Csak egy hatranya van, hogy amig nekem egy ciklusom mondjuk 42 napos addig mas mar lassan ket peteeresen is tul van. :) Igy nehez a varakozas a tesztelesre. Esetleg azt figyeld meg, hogy pe utan meglegyen a 10-14 nap mielott megjon a mensi mert ennyi kell a beagyazodashoz. Ha ez rendben van akkor szerintem nincs semmi gond.

23 hetes kismama

2009. okt. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kedves Második! Az ovuteszted csk aznap volt +, vagy előtte, esetleg utána levő napon is?

Ne haragudj kérdező!:)

2009. okt. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves Második!

Én is ugyan ebben a cipőben járok - 42 napos ciklus, most az ovulációm a 28. napon volt. Jelenleg a 7. dpo-n vagyok, és nagyon nehéz kivárni a tesztelés napját...

Nincsen véletlenül görbéd? nagyon megköszönném ha össze tudnám hasonlítani....


Kedves Kérdező!

A barátnőmnél a barátcserje tökéletesen levitte a prolaktin szintjét, Neki ez tolta ki az ovuját.

2009. okt. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Jó lett a prolaktinom,ezért furcsállom a hosszú ciklusokat. Arra gyanakodok,h lehet nem jó,csak akkor volt jó,mivel akkor már szedtem a barátcserjét 1hónapja.2hónapig szedtem,de leálltam róla,mert nagyon megemelte a hőmet és még hosszabbak lettek a ciklusaim.Azóta volt 30,de 43napos ciklusom is.:(Luteálisom is ingadozik,hol 10 hol 11napos.

Lehet kéne kérnem egy újabb hormon vizsgálatot?

2009. okt. 28. 19:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Én kb. 3,5 hónapig ittam a palástfű + cicka teákat, és 4 hónapra úgy kitolta a pé-t, hogy csak na. Bár, kezdek rájönni, hogy lehet, hogy eddig meg hiába jött meg 28 napra, valószínűleg nem is volt pé-m.
2009. okt. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!