Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha elvetéltem spontán mikor...

Ha elvetéltem spontán mikor próbálkozhatunk újra?

Figyelt kérdés
Kb 8 hetes terhes voltam. Műteni nem kellet, mivel teljesen kitisztultam.
2013. aug. 17. 08:43
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
Orvost kell megkérdezni. Ha nem volt műtét akkor általában 1-2 mensi után már bátran lehet próbálkozni.
2013. aug. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy az orvosom szabin van. De még mikor rendelt voltam nàla (akkor még terhesen). De màr akkor is mondta hogy valószínű vetélés lesz a vége, mert nem fejlödik a petezsàk. Mondta ha ez bekövetkezik, 2 mensit kell kivàrni.Elvetéltem, làtott egy màsik orvos aki szerint első mensi utàn lehet próbâlkozni.ezért nem tudom mi tévők legyünk. Peteérésem vetélés utan 2 héttel volt, aztàn rendesen 2 hétre rà meg is jött. Holnap lesz az 5. ciklusnapom, közeledik az új peteérés időpontja... Szerintetek?
2013. aug. 17. 09:03
 3/48 anonim ***** válasza:
Szerintem így már lehet. Egy menzit vártál, spontán vetélés volt, tehát nem kellett műteni. Meg az egyik orvos is azt mondta.
2013. aug. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
szia!nekem méhen kívülim volt laparral..nekem 3 hónapot kellett min várni..most újra rajta vunk, sztem ha teljesen kitisztultál akár 1 menzi is elég ha azzal minden okés volt
2013. aug. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:
még tanakodunk hogy most,rögtön az elsö mensi után próbálkozzunk vagy várjunk meg még egyet....Nem nagyobb a vetélés kockázata ha most rögtön ismét belevégunk???
2013. aug. 18. 09:00
 6/48 emese19 válasza:

Nekem junius vegen volt egy missed abom. :'( 12 hetes voltam,. laminariat is helyeztek fel.

Voltam kontrollon azt mondta a doki h minden oke,mensi utan lehet probalkozni!

Ugyh mi mar rajta vagyunk az ugyon!!! :)

Csak most meg ugy veszem eszre h ebben a ciklusomban nincsen peteeresem (homerozok,ovutesztelek) :(

Most en kivarom a mensit h megjon vagy nem,aztan visszamegyek a dokimhoz h mit tegyunk most?!

Neked is sok sikert es mielobbi babasodast!!!

2013. aug. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:

Sajnàlom hogy te is elveszítetted a babàd... :'( nekem nincs olyan nap hogy ne jutna eszembe...

Én nem hőmérőzök, csak tesztelek. De egyébként könnyű dolgom van mert mindig megérzem az ovut. Remélem így mihamarabb sikerül ismét teherbe esnem. Neked hanyadik babàd lett volna?

Szorítok hogy neked is hamar sikerüljön!

2013. aug. 19. 10:34
 8/48 emese19 válasza:

Én is minden nap gondolok arra a picike angyalkára, azt mondják idővel könnyebb lesz de én nem úgy veszem észre, m minden nap ugyanúgy hiányzik!Első baba lett volna, annyira örültünk amikor a 2 csík megjelent! 3 hétig jártam dokihoz (hozzáteszem h váltottam most dokit, egy normálisabbra, aki mindent lépésről lépésre elmond, és odafigyel mindenre!) heti 1X m a teszt negatív volt, de mensi sehol nem volt. És akkor a 3. héten kirajzolódott az uh-on a KÉT kicsi pöttyöcske. :'( Úgyh nekem először úgy volt h ikrek aztán utána már csak egy babóka, aztán végül egy sem :'( SAJNOS!!!

Jó neked h te megérzed a pé-es m akkor pároddal könnyebben el tudjátok csípni a megfelelő időt! Múlt hónapban amikorra kiszámoltam a pé-t kb akkor 2 napig én is éreztem h lehet h most van a pé, másnap pedig tojásfehérjeszerű folyásom volt, de minimális, akkor teszteltem de negatív volt, úgyh nem tudom, ebben a hónapban pedig tegnap volt egy kevés tojásfehérjeszerű folyásom, ma éreztem 1-2X (nem is tudom milyen érzes, olyan mintha lüktetne a méhem, v feszül v nem tom). De ma is csináltam tesztet és az is negatív (hőm is lent van), nagyon halványan volt ott a 2.csík, ami elvileg negatívat jelent. :/

Neked hányadik babád lett volna? Mióta próbálkoztok?

Sajnálom h neked is át kellett esned ezen a szörnyűségen, azt hiszem h azt h mennyire fáj és rossz érzés ez, meg ezt a hiányérzetet csak az érti meg aki (sajnos) egy ilyenen már átesett :( Relémem egyikünknek sem kell átesni még egy ilyen szörnyű dolgot!!!

Kívánom h nektek is mielőbb sikerüljön összehozni egy egészséges pici babókát!!!

2013. aug. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:

Igen ezt az érzést csak azt tudja aki már átélte...nekem is nagyon hiánzyik,pont ma lennék 3 hónapos :( De mindig csak elöre kell nézni! Elfelejteni soha nem fogom,de úgy gondolom ha sikerül újra teherbeesnem,vmivel könnyebb lesz.

Neked pedig ikreid lettek volna? Jajjj nagyon sajnálom...de hidd el leszünk mi még pocakosak :)

Mikor vetéltél el?Gondolom elég friss még a dolog? Peteérésed szerintem majd lassacskán beáll a régi kerékvágásba.Azt mondják hogy mütét után nem rögtön van...Nekem annyi "szerencsém" volt hogy nem kellett müteni,talán ezért is volt már vetélés után 2 héttel peteérésem. Most múlt el az elsö mensim,holnap megyek kontrollra.

Egyébként 2. próbálkozásra jött össze a babóka,és elsö baba lett volna... :( talán ezért is fáj ennyire hogy nem maradt velünk...

(bocsi az ékezetekért,de külföldröl írok)

2013. aug. 19. 21:27
 10/48 emese19 válasza:

Igen,en is abban bizok,h minel elobb sikerul ujra osszehozni egy babat,aki egeszseges lesz,es ugy majd talan kicsit konnyebb lesz ez az egesz. Junius utolso heteben mentem 12 hetes uh-ra es akkor kozolte a doki h nincs szivhang,abban a pillanatban szinte fel sem fogtam,ahogy kijottem a dokitol egybol elkezdtem sirnai, es napokig szinte csak sirtam. Masnap be is fekudtem a korhazba,felhelyeztek a laminariat es masnak reggel mutottek. Aznap haza is johettem.

En is probalom most mar pozitivan nezni a dolgokat,rajta vagyunk h ujra legyen baba, es igen, leszunk mi meg pocakosak egy egeszseges pici babaval!!!! Csak legyen mar minel elobb :) Nagyon varom mar,de gondolom te is???!! (en meg telorol irok ) :)

2013. aug. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!