Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kétségbe vagyok esve. November...

Kétségbe vagyok esve. November óta próbálkozunk az első babánkkal. Decemberben össze is jött, de a 6. héten elvetéltem. Azóta hiába próbálkozunk, nem sikerül. Ismer valaki valamilyen praktikát, hogy biztosabb legyen a siker?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 24. 16:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A vetélés okát ki kellene vizsgáltatni szerintem. Pl pajzsmirigy alulműködés okozhat vetélést (endokrinológus meg tudja állapítani).

Egyébként kitartást kívánok neked, ha egyszer összejött össze fog megint! Szurkolok!

2013. ápr. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem augusztusban volt vetélésem, azóta se estem teherbe :(
2013. ápr. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekünk novemberben jött össze a baba,de sajnos 8 hetesen elvetéltem.

Most március végétől próbálkozunk újra, de tanácstalan vagyok én is, mivel már 10 napja késik, de a tesztek negatívak.

Nagyon szeretnénk mi is babát. A "praktikák" ha vannak ilyenek engem is érdekelnek. :)

2013. ápr. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt vetélésem, utána 3-6 hónapot érdemes várni, mert annyi idő kell a méhnek, hogy rendbe jöjjenek az esetleges apró sérülések. Mi nem vártunk voltak is bajok a következő babával. Amúgy is ilyenkor nagyobb az esély az újabb vetélésre. Nem kell aggódnod teljesen normális, hogy még nem tudott egy újabb baba beágyazódni, légytürelmes, mert hónapról hónapra erősödik a méhfal és biztosabb helye lesz az új babának. Inkább jöjjön picit később mint sem újabb vetélés legyen a vége. Egyszer már sikerült, sikerülni fog még egyszer, légy türelmes. Praktikának a már ismerteket tudnám mondani, palástfú tea iszogatása, gyertya állás házasélet után, gyümölcsök, zöldségek, sok folyadék, sok pihenés.
2013. ápr. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Júliusban lettem terhes 8. héten vesztettük el. azóta utána jártam miért is történt ez a szörnyűség és pajzsmirigy alul működésem van és IR em! ezt kezelik és minden rendben lesz a következő terhességgel persze azért oda figyelés is kell!!

Amit javasolni tudok az egy alapos kivizsgálás endokrinológussal is!! És vitamin szedése!!

2013. ápr. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem ártana tudni, hogy a hormonjaid rendben vannak-e. Első körben ajánlanám a hőmérőzést, és LH teszteket, ha még nem próbáltad. Meg egy hormonképet persze.

Ezek mellé jól jön a D, E, C vitamin, Magnézium, és folsav. D, E-t a párod is szedheti.

2013. ápr. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat.Pajzsmirigy alulműködésre én is gondoltam,meg is nézettem,de jó volt.Viszont a többi hormonomat nem vizsgáltattam ki.Még kamasz koromban voltak hormon problémáim,lehet most újra előjöttek.Vitaminokat már el kezdtem szedni.Mikor összejött a baba,akkor is szedtem,utána viszont nem.Lehet hiba volt.Kicsit megnyugtató,amit írtatok,hogy nem kell kétségbe esni,kell ennyi idő regenerálódáshoz.
2013. ápr. 25. 13:15
 8/10 anonim ***** válasza:
Az első babámnál 9 hetesen nem volt szívhang, ezért el kellett vegyék. Az orvos azt javasolta, hogy a 3 hónapot mindenképp várjuk ki türelemmel és megfogadtuk a tanácsát. Az első próbálkozós hónapnál teherbe is estem. Szóval kitartás! A méhed most regenerálódott. Kívánom, hogy sikerüljön, együtt tudok érezni veled.
2013. ápr. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
kérdező mennyi a TSH-d?
2013. ápr. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
1,400 a TSH-m.
2013. máj. 1. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!