Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez mi lehet? Meddig normális...

Ez mi lehet? Meddig normális menszi után a barnázás? Ha sokáig van az mitől lehet?

Figyelt kérdés
Megjött a menszim normális időben, de kicsit kevesebb volt, mint szokott, de élénk piros. Nem gondoltam, hogy gond lenne. Majd elmúlt 5 napon belül, ahogy szokott. vagyis 3. napon már alig volt valami, csak valami barnázás van de az még most is a pedig már 9 napon vagyok. Ilyenkor már nem szokott lenni semmi, vagy már a peteérést szoktam érezni. A storyhoz az is hozzátrtozik, hogy császárral szültem és a dokim a varratszedéskor megnézett, és minden oké volt, majd nem mentem vissza a 6 hetes kontrollra, mert nem tudtam... Nem részletezem, de nem mentem. Volt már egy méhen kívüli terhességem az is ilyen volt, hogy megjött aztán csak barnázgattam. Elmennék dokihoz, de ugye most ünnep van. A dokimat nem merem hívni, mert nem váltunk el valami jól. Mitől lehet ez? Terhességi tesztem nincs itthon, de nem hiszem, hogy terhes lennék, mert nem voltunk úgy együtt a párommal. Most kb 2 hete semmi nem volt, mert összevesztünk, meg temetés volt, aztán meg is jött. Peteérés előtt voltunk együtt, de ha abból lett volna valami azon meglepődnék, mert megszakítással védezetünk, már 6 éve, és soha nem volt gond. Most sem hinném, hogy ott volt a gond, vagyis nagyon remélem. A másik, hogy csak egy petevezetékem van meg. Így kb kizártnak tartom, hogy terhesség lenne. De ha mégis akkor megőrülök, mert akkor lehet méhen kívüli megint... Abba belehalok, mert még egy gyereket szeretnénk majd, de nem most, de akkor annak az esélyét is elveszítettem...
2013. aug. 17. 10:52
 1/2 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy ma megmértem a hőmet és 35,5 ahogy szokott lenni. Ezért reménykedem, hogy baba kizárt. Elmegyek majd dokihoz szerdán, ahogy lehet... Most már félek picit, hogy ez mi lehet, mert ilyen nem nagyon volt.
2013. aug. 17. 10:57
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi lett veled?
2013. szept. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!