Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Agyalapi mirigy jóindulatú...

Agyalapi mirigy jóindulatú daganatom van. Lehet igy babával próbálkozni? Volt már va. Lakinek ilyen mit a dott a doki rá?

Figyelt kérdés

5mm es a dokim szerint továbbra szedjem a bromocriptint melete baba miatt kezelésem lessz. 2 év után megint mr!


halálos betegség e?


2009. okt. 28. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem halálos ez!! A legjobb barátnőmnek is ez a baja, 2 egészséges fia van(3 éves és 6 hónapos) Nagyon könnyen terhes lett, mind a két esetben az első hónapban. A második terhesség iker terhességnek indult. Úgy tudom Ő is Bromocriptint szed.
2009. okt. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem komoly baj! Nekem is ez van. Emiatt nem estem teherbe, de a nőgyógyászom Norprolac-ot írt fel, ennek jótékony "mellékhatása", hogy megnöveli a fogamzóképességet miközben normalizálja a prolactin hormon szintjét. Két hónapig sem kellett szednem, és most itt ringatom a kislányomat. A nőgyógyászom azt mondta, hogy a terhesség alatt nagy hormonális változásokon megy keresztül a szervezet, így elképzelhető hogy magától elmúlt az adenóma.

Úgyhogy szerintem nincs miért aggódnod :)

2009. okt. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
utólsó! neked még mindig megvan? és mekora volt? hány mm es?
2009. okt. 28. 21:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindegy hogy másnak mekkora volt. Annyira egyediek az esetek mert számos dolog eltérő. Az számít amit a kezelőd Neked mond, a Te leleteid és tüneteid alapján.
2009. nov. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Más beteg tapasztalata ilyen betegségben nem számít. A gyógykezelésnél és terhesség kérdésénél az orvos sok egyedi tényezőt mérlegel a betegnél.
2009. nov. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem is 5 mm es daganatom van, akkor nem kell műteni?
2009. nov. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
és maig magas a prolaktinom addig nem eshetek teherbe? nekem valami B richter bogyót irtak fel, az akkor nem fogamzásgátló, és mellette asszem nem is szabad azt szedni :(
2009. nov. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!