Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ez baba? 7 napom van a...

Ketteske kérdése:

Lehet ez baba? 7 napom van a nemvártig, a méhemnél érzek apró nyilallásokat, illetve nyomást. Lehet ez baba? Lehet ez terhességi tünet?

Figyelt kérdés
Olyan furi érzés. Még csak most kezdtem figyelni a testem jelzéseire, ilyet még sosem tapasztaltam, szerintetek?
2009. okt. 28. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet bizony! Nekem is ilyen volt, mikor terhes lettem 10 hónap próba után, de nem maradt meg, de nem a ,,görcsöktől,,ment el.
2009. okt. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet baba - és lehet, hogy nem baba. Igazság szerint ha még egy heted van a nemvártig, akkor még a legfelkésuültebb orvosk sem tudják megmondani, hogy mi van. Te is csak utólag tudsz majd következtetni rá, hogy ez a nyilallás azért volt, mert...


Mi 3 ciklusban próbálkoztunk a babával. Az első két ciklusban a beágyazódás környékén volt nyilallásom, húzó alhasi fájdalmam, még pecsételő vérzésem is. Biztosra vettem, hogy ez baba lesz. De nem volt baba. A harmadik ciklusban nem volt tünetem, ellenben babás lettem.


Azt akarom ebből kihozni, hogy ne áltasd magadat, ilyen korán bármilyen tünet bármit jelenthet. Bírd ki még egy hétig türelemmel.

2009. okt. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!