Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3-4 nap van a NEM vártig. Ma...

3-4 nap van a NEM vártig. Ma rosszul lettem, majdnem elájultam. Párom beleélte magát, hogy tuti baba, de ilyen hamar még kizárt ilyesfajta terhességi tünet ugye?

Figyelt kérdés
Nem akarom,hogy feleslegesen beleélje magát,még ha csak napokról van szó,akkor se.
2010. szept. 11. 15:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül, sőt nagyon is lehetséges de még tényleg ne éljétek bele magatokat. Mondjuk gyanús ha elötte nem volt jellemző.


csak a + teszt és az uh a biztos.


azért ++++

2010. szept. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
majd ha nem jött meg akkor tesztelj. mensi előtt 4 nappal még korai.
2010. szept. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Eszembe se jutott teztelni,nem vagyok híve a lőjjünk el 10 tesztet minden hónapban dolognak.

A vérnyomásom megmértem,az jó volt,enni ettem,mert a vércukrom amúgy le tud esni hirtelen,tehát nem szokatlan az ilyen rosszul lét,de biztos nem ezektől.Azthiszem az időjárás,mert nagyon fáradt vagyok egész nap.

2010. szept. 11. 15:46
 4/15 anonim ***** válasza:
az az igazság ha az ember babát szeretne akkor mindenre azt hiszi (vagy reménykedik) hogy ez annak a jele, na meg sokkal jobban is figyel minden kis apróságra. emlékszem én hőemelkedést ,émelygést, fáradságot produkáltam aztán ugyanúgy mensi volt. volt olyan amikor késett is egy hetet és akkor is mensi. szóval tényleg felesleges ilyeneken agyalni addig amig nem maradt ki.
2010. szept. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Félreértetted.Én nem produkáltam semmit.Rosszul lettem.Ha jön jön,ha nem akkor azt kell elfogadni.Aki nagyon beleélte magát,az a Hites Uracskám :)
2010. szept. 11. 16:17
 6/15 anonim ***** válasza:

Nagyon drukkolok, hogy baba legyen a dologban! Viszont nem jó, ha beleélitek magatokat, mert annál nagyobb a csalódás, ha mégsem :-(

Én pl. addig szinte el sem hittem, amíg nem láttam uh-n, hogy jó helyen tapadt meg. Aztán a szívhangot vártam.. aztán a 12 hét végét.. :-) Onnan már kezdtem elhinni, hogy talán nem lesz baj.

Most már 34 hetesen aránylag nyugodt vagyok.

2010. szept. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Mégegyszer kihangsúlyozom,hogy nem görcsölök rajta.
2010. szept. 11. 16:46
 8/15 anonim ***** válasza:
Akkor szerda körül atuális a köv. menses? Nekem péntek-szombat. Én sem görcsölök rá, mindkettő megoldás után ugyis életmódot változtatok. Azért majd meséld el mi lett:)
2010. szept. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Szerda-csütörtök lesz aktuális.Nem tudom mikor érdemes tesztelni.Ez az első hónap.Nemtek?Én is életmódot váltottam,leszoktam a cigiről,de azért még kellene egy-két változtatás (kevesebb édesség,több gyümölcs)
2010. szept. 11. 17:13
 10/15 anonim ***** válasza:
bocs nem akartalak megbántani. a "produkál" dolgot úgy értettem hogy nem direkt csinálod, hanem már annyira akarsz babát hogy rendes fizikai tüneteid lesznek. de kívánom, hogy összejöjjön :)
2010. szept. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!