Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak az One Step terhességi teszttel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A ma reggeli tesztem szép, erős pozitív lett, majd kb. fél óra múlva (száradás után) szinte teljesen eltűnt a tesztcsík, alig látható. Volt valakinek hasonló tapasztalata One Steppel? Köszi a válaszokat.

2013. aug. 18. 09:21
 1/10 anonim ***** válasza:

A teszt leolvasását időn belül kell megtenni, ezért van rajta a tájékoztatón is. Az, hogy fél órával később, két nappal később, 2 héttel később mit mutat, teljesen lényegtelen. Ahogy a papír szárad, változik a színerősség, stb.


Ezzel a teszttel mensi előtt 3 nappal mutatta a babám. Most 27 hetes vagyok.

2013. aug. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Persze, olvastam is a tájékoztatót, hogy x időn belül értelmezhetetlen. Csak az volt számomra furcsa, hogy az előző terhességnél (másfajta teszteknél) a szép erős tesztcsík megjelent és hónapokkal később még mindig ugyanolyan erősen látható. Nem szőrszálhasogatásból, csak megfordult a fejemben, hogy esetleg rossz a mostani tesztem és ezért csak óvatosan merek örülni a pozitívnak.
2013. aug. 18. 09:33
 3/10 A kérdező kommentje:
"... x időn TÚL..." Bocsánat
2013. aug. 18. 09:39
 4/10 anonim ***** válasza:
Biztosan van papírminőség-beli különbség a pár tíz forintos vaterás és a több ezer forintos tesztek között, én is csináltam sokfélét, amikor megtudtam, hogy baba lesz. Meglepő módon volt olyan drágább teszt, ami leolvasási időn belül halványabb volt, mint a vaterás, és utána is halványodott, volt olyan olcsóbb 5-700.- körüli, ami nagyon-nagyon erős volt, pedig nem 10-es hanem 25-s erősségű, meg is lesem neked a márkáját, mert elraktam, hogy legközelebb olyat keressek a vaterás mellé, mert annyira szépen mutatta! :)
2013. aug. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Meg is van! :) Corax Be Sure (dm-ben vettem kb. 900.- körüli áron, ha jól emlékszem).

Nálam ez vitte az első helyet (iszonyú sokféle tesztet csináltam, 10félét biztosan, mert annyira hatalmas csoda az életemben ez a kis Manó, hogy muszáj volt :)


[link]

2013. aug. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem már többször volt szellemcsíkos, úgyhogy én nem veszek soha ilyet!

Amikor terhes lettem, a 10. dpo-n elszíneződött rózsaszínnel a 2. csík helye, de elfolyás volt, és csak az egyik oldalon... 2 napra rá full negatív, majd a 14. napon halvány, de egyértelmű pozi volt.

Sajnos elment az a baba még nagyon az elején, és amikor az a teszt már nem mutatta, a 25-ös viszont igen -halványan. Szóval nem megbízható, vegyél másikat, és csináld meg holnap. Szorítok hogy baba legyen!

2013. aug. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat. Most is egyertelmuen latszik a csik, csak kicsit megremitett, hogy ami egy oraja total pozitiv, most olyan mintha a nemvart elott csinaltam volna.


Mindenkepl veszek masikat, koszi a tippet! :-)

2013. aug. 18. 10:24
 8/10 anonim ***** válasza:
Vegyél másikat....Nekem a 10-es One Step(vaterás) még nem mutatott semmit mikor egy rendes,drágább 25-ös teszt már egyértelmuen mutatta. Sajnos ez a babám nem maradt meg,hamarosan újra próbálkozhatunk :)
2013. aug. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es, 5-ös válaszoló!

Vettem egy általad ajánlott tesztet. Holnap reggel megcsinálom :)


Kedves Utolsó!

Sajnálom :( Sajnos teljesen át tudom érezni, amit írsz. Én is elveszítettem az elsőt, pedig annál a terhességnél olyan erős csíkot húzott a Gabriel teszt, hogy el sem akartam hinni és még mind a mai napig teljes valójában láttatja magát az a kis csíkocska (pedig 4 hónapja volt). Ezért is aggódok egy kicsit, bár nincs miért, mert tényleg nagyon erős volt a reggeli teszt, csak most délután, ahogy ránézek tök frusztráló, hogy alig látom. Na, mindegy! Talán holnap reggelre okosabb és nyugodtabb leszek!


Köszönöm nektek!!!!

2013. aug. 18. 14:10
 10/10 anonim ***** válasza:

Barátnőm ma este csinált ClearBlue digitálissal (25-ös) tesztet és pozitív lett (1-2 hetes terhes a teszt szerint).

Ugyanabból a pisiből csinált egy OneStep tesztet (10-es) és negatív lett.

2013. aug. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!