Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 21 napos ciklusaim vannak....

21 napos ciklusaim vannak. Tegnap kellett volna megjönnie, de eddig hála Istennek semmi. Aug 7-én leesett a hőm, aug 10 felment. Szerintetek mikor érdemes tesztet csinálnom? Még semmilyen tünetem nincs.

Figyelt kérdés
2013. aug. 19. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
már lehet. A 21 napos ciklust a menstruáció első napjától számolod? Csak mert ha igen akkor elég rövid az a ciklus. 25-24 nap alatt nem igazán normális általában.....
2013. aug. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem 4 nap mulva kellene megjonnie, ma viszont teszteltem es pozitiv lett!!! Rendszeres a mensim 24 napos ciklusok...
2013. aug. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen,az első napoktól számolom,és úgy 21 naposak a ciklusaim.Tudom,hogy rövidek,de nem vagyok már fiatal,és amióta elmúltam 35 azóta ilyenek a ciklusaim.Júniusban sajna elment a babám 9 hetesen,és most már próbálkozunk újra.Megcsináltam a tesztet most,és negatív sajnos...
2013. aug. 20. 01:47
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves kettes válaszoló!Szívből gratulálok!!!!!!!!!!További jó babavárást!!!!
2013. aug. 20. 01:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Tenyleg nagyon kis rövidecske a ciklusod,tehät kb 9-10.-dike körül lehetett pe-d,ma lehetsz a 10-11.-dik dpo-on,sztem ha teherbe is estel,ez meg keves idö lenne a beägyazodäshoz,värj meg 3-4 napot es akkor tesztelj.:-)
2013. aug. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves ötöske! :))))

Én is arra gondoltam,hogy várok péntekig,aztán megpróbálom újra,ha nem jön meg.

2013. aug. 20. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!