Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A leírtak alapján mennyire...

A leírtak alapján mennyire valószínű, hogy baba lesz? Ha igen, mikor foganhatott, és mikor érdemes vele orvoshoz menni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


20 éves lány vagyok, több mint 3 éve vagyunk együtt a párommal, el is jegyeztük egymást.


Az utolsó menstruációm június 22.-től 26.ig tartott. Azóta nem jött meg. Nem volt annyira gyanús egy ideig, gondoltam, stressz okozhatja.Mostanában viszont egyre több ráutaló jelet vettem észre (sosem voltam terhes, tehát nem biztosan tudom): nincs étvágyam, a májkrémnek még csak az illatától is kifutnék a világból, pedig szeretem. Sokszor émelygek reggel, van amikor hányok is.Fáj a hasam, olyan mensisen, de mégsem teljesen. Sokszor szédülök, aluszékonyabb vagyok ( bár ez lehet vashiány, szokott lenni). Vettem egy tesztet is, kettő csík volt bár az egyik halványabb volt mint a másik ( a teszt zónában).


Ha baba lenne, örülnénk, bár nem terveztük, de szeretjük egymást, van közös lakásunk, munkánk, stb. , tehát szeretettel várnánk, jó helyre.


Köszönöm előre is a válaszokat!



2013. aug. 17. 16:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Gratula! :)

Kezdj el keresgélni megbízható nőgyógyászt és kórházat akinél és ahol majd szülhetsz tavasszal! :)

2013. aug. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
ja és az időpontot majd az orvos megmondja, én ebben nem vagyok otthon annyira de nálunk is hasonló volt az időzítés :) :)
2013. aug. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok! Nyolc hetes vagy, irány a doki a négy napos ünnep után :) Aztán indulhat a terhesgondozás :)

Boldog babavárást!

2013. aug. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Ha pozit teszteltél, nem is értem mi a kérdés. Már időszerű lenne orvost keresni, mert lassan két hónapos leszel.
2013. aug. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors válaszokat! Mindenkinek ment a zöld kéz!


Első válaszoló, nálad hogy volt ha megkérdezhetem?Mikor szültél?:)


Az ünnep után megyek dokihoz, majd írok még ide is hogy mi lett. :)

2013. aug. 17. 16:16
 6/12 anonim ***** válasza:

#1-#2 vagyok - köszi szépen, de nem én szültem :D

mire vagy kíváncsi?

amúgy 2011 április 22

2013. aug. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Beírod a google-ba, hogy szüléskalkulátor, kidob néhányat, tudsz válogatni melyiket szeretnéd. Én beírtam az utolsó menzeszed első napját, ez alapján most 8 hetes vagy. Szülés várható ideje: 2014. március 29
2013. aug. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok....:)
2013. aug. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok!
2013. aug. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ!:) #1#2-es válaszoló, ne haragudj, nem értettem előzőleg pontosan ezek szerint , hogy ki szült:) Csak arra lettem volna kíváncsi, hogy mikor derült fény a várandósságra, és hogyan?
2013. aug. 19. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!