Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jövő héten kezdem el a clostil...

Jövő héten kezdem el a clostilbegyt szedni majd utána a duphastont kell. Zöldteát innék ginsenggel, lehet?

Figyelt kérdés
2009. okt. 29. 10:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Ginsenget NE! Terhesen tilos, és próbálkozáskor sem ajánlott a nőnek. Inkább a férjednek a ginszeng, fickósabb lesz és egészségesebb, tapasztalat:) Neked inkább méhpempő. A sima zöld teát ihatod.
2009. okt. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kedves Első! Mit tudsz a ginsengről, ami miatt tilos? Én is grapefruitmagcseppet iszom ginsenggel (immunerősítésre), de ha árt, azonnal leteszem. 25-én volt pé-m.
2009. okt. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok! 1. vagyok.

Számos helyen említik, hogy a ginszeng nem ajánlott terhesség és szoptatás alatt. Pl. itt is, de ha a google-ba beütöd, neked is dog hasonlókat:

[link]


Viszont potencianövelő és fokozza a szexuális étvágyat, ezért melegen ajánlom a férjeiteknek. Az én férjem is szedte, miközben a fiunkon dolgoztunk.

A méhpempő viszont nagyon jó, vastagítja a méhnyálkahártyát, számos vitamin és hormon-szerű anyag van benne. Növeli a termékenységet és sejtszinten segít megoldani a problémákat.

A fiam után most volt egy missed ab-om, kedden jött meg az első vérzésem, én akkor elkezdtem enni. A férjem is kapott ginszenget újra, hátha ismét jön egy babuci:)

2009. okt. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Köszi. Ilyet én is találtam, csak az nem derült ki, miért nem ajánlott. De mindegy is, abbahagytam.
2009. okt. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hol lehet kapni méhpempőt? Ezt enni kell? A closti és a duphaston mellett is lehet?
2009. okt. 29. 16:45
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én olyan méhpempőt vettem, ami mézbe van keverve, ilyen volt a Herbáriában. BM-ben láttam kapszulát is, de vhogy ez természetesebb nekem...

Sztem nem fog "összeveszni" a gyógyszereiddel, én be merném szedni, de ha izgulsz, beszélj telefonon a dokiddal.

Sok sikert!

2009. okt. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!