Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeptember elején fogok...

Ikszdéé31 kérdése:

Szeptember elején fogok tesztelni, van itt olyan hölgy aki szintén?

Figyelt kérdés
Megoszthatnánk tapasztalatainkat, segithetnénk egymásnak lelkileg :)

2013. aug. 20. 18:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Szia. Én is majd akkor fogok tesztelni. 4.ére nem várom,most tartok az ovulációnál,talán holnap lesz. Ti milyen sűrűn vtok együtt? Tudod mikor van pé-d v cs tippelsz?
2013. aug. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb.. ez voltam én, ebből sok mindent megtudsz rólam, az baj, hogy én viszont nem lettem okosabb.
2013. aug. 20. 19:30
 3/26 anonim ***** válasza:
én jövő hétfőre-keddre nem várom, azaz 26-27-ére :-) majd megírom mizu!
2013. aug. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Oké, mindenképp ird meg. Amúgy van valami tünet?:)
2013. aug. 20. 19:35
 5/26 anonim ***** válasza:
A hőmérőzést még nem próbáltad? Az azért pontosabb infót ad a folyásnál. 1es voltam.
2013. aug. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Az nagyon sokáig tart, nem? Hónapokon keresztül kell mérni.
2013. aug. 20. 20:00
 7/26 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én is hétfőre- keddre nem várom. Ovutesztelni prróbáltam, de sajna nem mutatott semmit, nem tom ez mit jelent. Mindig volt halvány csík a kontroll csík mellett, de ugyanolyan erős sosem volt.Így fog. sincs volt e egyáltalán pé-m. ??? Mi együtt voltunk a 5.8.9.10.11.12. napokon, utána volt egy kis kihagyás Férj munkája miatt. 27-28 napos ciklusaim voltak az elmúlt fél évben. Nem érzek semmit másként(sajna), vagyis ami feltűnően fura, hogy nem fáj a cicim, ami a peteérés utáni naptól a mensiig mindig le akar szakadni. De ezt nem a babának tudom be, hanem az elmaradt pé-nek:((, már ha az oviutesztnek lehet hinni. Hááááááát, majd meglátjuk...

2013. aug. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Én ovu. tesztet még nem próbáltam, sajnos azt sem tudom, h mikor van pé.m, már csak reménykedek. Bízok benne, hogy minél hamarabb sikerül a babucit összehoznunk.
2013. aug. 20. 20:07
 9/26 anonim ***** válasza:
Ha nem jön össze akkor igen,mérheted tovább,de legalább meglátod,h van e egyáltalán pé-d. Az ovu fájdalmak miatt én is azt hittem,h már a 14.napon lesz,aztán cs a 17.en volt. Ez sem tart tovább,mint bármelyik másik próbálkozás. Legjobb,ha 2 naponta együtt vtok és akk előbb utóbb jönni fog. Mióta próbálkoztok?
2013. aug. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Hát még csak 1-2hónapja. A párom 25, én 21éves vagyok.
2013. aug. 20. 20:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!