Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélyünk, hogy...

Ozsi987 kérdése:

Mennyi az esélyünk, hogy sikeres legyen az első inszeminációnk? 25/29 pár vagyunk,2 és fél éve próbálkozunk. A BMC-ba járunk szeptember óta. Már meg van az összes vizsgálat, voltunk konzultáción, ahol inszeminációt ajánlottak fel.

Figyelt kérdés
Nálam mindent rendben találta. Kívül-belül. A páromnál, a spermaszámmal voltak6vannak gondok 10mill. /40% tökéletes. Ma jött meg a menzeszem, holnap megyek ultrahangra. (ez csak "sima" hasi ultrahang lesz, ugye, nem hüvelyi? ) Remélem már ebben a ciklusban hozzálátunk a procedúrához.
2013. jan. 29. 11:19
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:

szia!

nem, ez hüvelyi lesz mielőtt bemész vedd ki a tampont, nekik nem ciki nyugi, hozzá vannak szokva.kihez jártok?

2013. jan. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Zeke Józsefhez megyek. Nos erre nem gondoltam. Azt hittem, hogy csak hasi ultrahang lesz, és egy recepttel megúszom. Te is átestél már ezen?
2013. jan. 29. 12:02
 3/36 anonim ***** válasza:
ó igen, 3 inszem és 3 lombik, remélem ezzel vége is a felsorolásnak, tegnap volt a beültetésem.
2013. jan. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:

Utolsó szívből kívánom, hogy sikerüljön a lombikod!!!


Nekem már 7 inszeminációm volt, nem sikerült.

Nálam is minden a legnagyobb rendben van, a páromnak nagyon-nagyon lassan mocorognak a spermái, ezért most lombikot ajánlottak fel.


Kedves utolsó, kérlek írd meg, mekkora a túlstimulálás veszélye? Milyen a leszívás? Nagyon fáj???? Vérzel utána???

2013. jan. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:

Ne félj tőle,nekem 2xvolt altatás nélküli leszívásom, 10esből kettesre értékeltem a fájdalmat és egyáltalán nem véreztem utána!Azért gondolom nem mindenkinek fáj egyformán , még soha nem voltam túlstimulálva arra kell figyelni, hogy rengeteg folyadékot fogyassz, olyan 4-5 litert és sok fehérjét minden nap, így elkerülhető a túlstimu.

Szóval hajrá , drukkolok Mindkettőtöknek!

2013. jan. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Ti is a BMC-be jártok? Esetleg Zeke dr-ról vélemények?
2013. jan. 29. 16:31
 7/36 anonim ***** válasza:
igen oda, de nem hozzá, Sz dokihoz.Z-ről így nem tudok beszáolni.
2013. jan. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:

szia Kérdező!

no megvolt a vizsgálat? mizu?

2013. febr. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Meg volt a vizsgálat. Ha itt nem szól senki, hogy hüvelyi uh-lesz, akkor simán bemegyek "úgy" a dokihoz. Kaptam szurit. a 2. naptól 8. napig (az kedd és én esténként kapom) kell beadni. Szerdán (tehát 9. nap megyünk vissza uh-ra... Gondolom az is hüvelyi... Most itt tartunk, nem tudom mi lesz a köv. lépés és ez nagyon idegesítő...
2013. febr. 1. 22:14
 10/36 anonim ***** válasza:

igen, akkor újra meguhuz, akkor már körvonalazódik mikor lesz ay inszem de még lehet hogy nem tuti, a párodnak inszem előtt 2-3 nappal önmegtartóztatás kell.Aznap majd reggel kell mennie, leadja a cuccost, Neked olyan 10-11 felé elég menni, onnantól olyan mint egy rákszűrés, kb 2 perc az egész, nem fájdalmas.

Sok sikert, majd írj mi lett!

2013. febr. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!