Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vélemények Dr. Sápy Tamásról?

Vélemények Dr. Sápy Tamásról?

Figyelt kérdés

2 vetélés után szeretnék elmenni hozzá. Mennyi nála egy vizsgálat, hány napra ad időpontot. Ha nem a magánrendelésére megyek foglalkozik majd úgy velem, mintha magánra mennék?

Légyszi írjatok, ha ismeritek!


2009. okt. 29. 13:05
 1/4 anonim válasza:
szia.normális és nagyon odadó mindenkivel
2009. nov. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A rendelések kedden 3.30-tól este 20.30-ig vannak általában. Előzetes időpont egyeztetés javasolt telefonon a tervezett vizsgálatot megelőzően 1-2 héttel.

Egy komplett nőgyógyászati vizsgálat ultrahanggal 8.000 Ft-ba kerül, rákszűréssel 10.000 Ft.

2010. jan. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pénteken is van rendelése, én mindig akkor jártam. Bár az időpontot nem tudom, de engem mindig fél7-7 között rendelt be.

Nagyon rendes, figyelmes, odaadó doki. Csak kell hozzá pénztárca és nem mindig lehet elérni telefonon.

De mindenki dicséri, akit csak ismerek és hozzá jár, én is.

2011. febr. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A leg tutibb doki a világon Dr. Sápy Tamás!!!!!!!!!

Mindenkinek csak ajánlani tudom!! Úgy végzi a vizsgálatokat, hogy észre sem lehet venni. Emberileg is nagyon rendes! Olyan megnyerő, kedves hangja van, hogy elfelejtesz félni is amikor nála vagy. Van rád ideje, nem úgy mint a többinek, hogy gyorsan megvizsgálnak és már mehetsz is. Vele addig beszélgethetsz, amíg kérdésed van és mindenben segít. Apróság, de pl. a neved szólít és ez olyan kedves dolog. A nőgyógyásznál amúgy is kiszolgáltatott egy nő és olyan jó, hogy minden szempontból megfelel! Hozzá nem rettegek, amikor mennem kell! És ez egy nőnek FONTOS!

Szóval, mint dokit, imádom!

Ő tuti minden szempontból!!!!!!!!!

2011. máj. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!