Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti belevágnátok így a babaproj...

Ti belevágnátok így a babaprojektbe?

Figyelt kérdés

Májusban volt egy vetélésem, előtte fél évig próbálkoztunk, most telik le a 3 hónap, és kezdhetnénk újból próbálkozni. Én előtte elmentem rákszűrésre és tenyésztésre, hogy ha bármilyen probléma lenne, azt lehessen kezelni. Az eredménye a munkaszüneti nap miatt nem lesz meg csak peteérésem után. Ti belevágnátok így (az eredmények ismerete nélkül?), vagy várjak még egy hónapot?

Érthető módon kissé türelmetlen vagyok, mert már egy éve szeretnék teherbe esni.


2013. aug. 20. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem várnék, de nekünk sokára jött össze a baba, úgyhogy én minden esélyt megragadnék.
2013. aug. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is majusban volt vetelesem. Mi kovetkezo honapban probalkoztunk. En nem varnek. Ha nem megfelelok a korulmenyek odabent, nagy valoszinuseggel be sem agyazodna.
2013. aug. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! És összejött azóta a baba nektek?
2013. aug. 20. 20:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem Június 2.-án volt vetélésem.Nem vártuk semennyit.Azóta még nem jött össze.
2013. aug. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még nem szeretnem elkiabalni ;-)
2013. aug. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!