Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek normális dolog az...

Szerintetek normális dolog az ha v. kinek e mensie már 12 éve össze-vissza jön meg?

Figyelt kérdés
Volt már hogy mikor elmúlt rá 12 napra de volt olyan is mikor 46 nap múlva jött meg-
2009. okt. 29. 17:05
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nehéz rábeszélnem. Lehet az van benne hogy ő miatta nem sikerül
2009. okt. 29. 18:38
 12/14 anonim ***** válasza:

Szia!


12 éves voltam mikor elöször megjött. Azóta nem volt rendszeres menzeszem soha volt hogy fél évig semmi vagy 3 hónapig volt hogy 2 hetente volt meg 1-2 hétre :)! Tehát mint Nálad! Elmentem orvoshoz mert már idegesített hogy azzal jön hogy majd szülök és beáll! Utolsó kérdésem erre hogy hogy a k.urva anyádba fogok így szülni bármikor is? Ki veszekedtem magamnak 2 vérvételt és láss csodát "beteg voltam" a női nemi hormonnal Ösztrogén és a peteérésért felelős hormonnal volt a gond de olyan szinten hogy már nem akarta a szervezetem termelni! Szörösödés stb... minden bejátszott!!! Doki lesajnáló mosollyal mondta hogy talán(!) idén még szülhetek az idő húzás miatt! Én erre: ki húzta, kinek az idejét? Mert nem én az övét! Akkor találkoztunk utoljára másik orvos is azt mondta amit Ő. Késöbb már nem biztos hogy betudják állítani a hormontermelést -> magyarul nem szülhetek mondjuk már jövöre! 21 vagyok és 21 hetes babás :)! Az orvosnak "köszönhetően" Mert húzta az időmet! Olyan 28 körül terveztem Babát! Abszolút nem bánom! Sőt! Ha minden igaz szülés után beáll a hormon szint ennyi irónia azért van benne! Menj orvoshoz! Abszolút nem normális! Sok sikert Nektek! Párodnak is elkéne menni dokihoz! Szükséges rossz! Sajnos! Sok sikert! :)

2009. okt. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A legutolsohoz szolnek hozza: igen, valamelyest beall az ember hormonszintje szules utan, de nalam az is csak ideig-oraig volt "normalis". 3 eve szultem, a lanyom teljesen spontanul fogant, 30 eves voltam. Mar tinedzserkent is voltak hormonalis gondjaim, nekem is volt, hogy honapokig nem volt menzeszem. Talpmasszazsra kezdtem jarni, amikor tobb honapos verzesnelkuliseg utan, szerettunk volna babat. 2 honap utan, a termeszetes stimulalas hatasara, az elso ovulaciokor megfogant a lanyom, akit napra pontosan problemamentesen hordtam ki. Szules utan 2 evig volt rendszeres ciklusom. Hosszuak voltak, de a szervezetem minden rezduleset megereztem. A peteerest is minden honapban be tudtam loni. 2 ev telt el a lanyom szuletese utan, amikor ugy dontottunk, hogy johetne a testver. A sors fintora, hogy a ciklusom epp akkor dontott ugy, hogy visszaall a regi kerekvagasba. Kimaradozik, hol van hol nincs. 34 vagyok, nem halogathatom sokaig , igy nekimegyunk a vizsgalatoknak.En hiszek a termeszet erejeben. Javaslom az aviva tornat, a gynex cseppeket, a cickafark teat vagy hallottam mar a Maca Vibe tablettarol is kezdetnek. Aztan meglatod, hogy ezek mennyiben modositjak a ciklusod.Sok sikert.
2009. okt. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajnálom hogy most megint össze- visszaság uralkodik nálad. Nekem is gyógyszerrel állították be. Nem is gondolkoztam "természetes megoldásokon" mert nekem annyira azt mondták hogy na akkor ez az év vagy többet csak a meddőségiben segítenek ha!! tudnak. Legelöször sírtam kiborultam nem akarok most gyereket stb.. De most!!! El nem cserélném senkivel a helyzetemet! Már nagyon várom a márciust hogy a kezemben legyen az albérlőm! :)

2009. okt. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!