Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye így nem lehetek terhes!?

Ugye így nem lehetek terhes!?

Figyelt kérdés

április végén cisztám volt, így áprilisban meg sem jött, de provera szedése után május első hetében megjött. május közepén volt egy petting. azóta megjött 3-szor.

tesztet csak júniusban, az eset utáni 2-3 hétben csináltam 2-t, azok negatívak lettek. Ekkortájt voltam ciszta miatti kontrollon, doki szerint minden rendben, ciszta felszívódott.

akkor látta volna, hogy terhes vagyok igaz?

TUDOM HOGY HÜLYESÉG a kérdés, de van ez a sorozat, ahol nők nem veszik észre hogy terhesek... lehetséges hogy mégis az vagyok, vagy így 3 Normális mennyiségű, színű stb menzi után tuti nem , ugye?

(azóta NEM volt semmi szex,vagy semmi!)



2013. aug. 23. 01:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi (0.001%) az esélyed hogy terhes legyél. Nyugi!
2013. aug. 23. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mivel nem is éltél nemi életet mostanában igy kizárt a terhesség.
2013. aug. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
igen ismerem a sorozatot,na de ott a nők élnek rendes nemi életet....
2013. aug. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!