Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az óvszert rosszul teszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az óvszert rosszul teszi fel a pasi, majd megfordítja, és úgy használja, nagy az esélye, hogy teherbe ejtheti a csajt?

Figyelt kérdés
Mert ugye pl. az óvszer külsejére kerül spermium. És mondjuk ha a csaj még az aktus előtt a gumiban leszopja a srácot? A kérdés pusztán elméleti! Még szűz vagyok, csak néha gondolkodom ilyen hülyeségeken :D
2013. aug. 22. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:

hát az már necces... még akkor is ha felteszi az elején.. rájön hogy hopp rossz, és megfordítja

Én egy újat raknék fel ilyen esetben

2013. aug. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A szopást azért írtam még utána, mert ugye viszont úgy a csaj szájába kerülhet a cucc, ami esetlegesen a gumin maradt...
2013. aug. 22. 12:43
 3/7 anonim ***** válasza:

Tegnap volt egy szóról szóra ugyanilyen szitu. (kérdésben)

Szerintem amúgy szinte semmi esélye.

2013. aug. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát ha valakivel megtörtént... Én amúgy szintén úgy gondolom, hogy nincs sok esélye, mert mások évekig próbálkoznak, meg nem tudom... Ennyitől teherbe esni. Na de mindegy, mindenesetre ha én ilyen helyzetbe kerülnék biztos másik gumit használnék, mert elég izgulós vagyok.
2013. aug. 22. 12:53
 5/7 anonim ***** válasza:
hat ahhoz nagyon bena kell legy hogy forditva tedd fel...
2013. aug. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sose tudhatod mikor fog veled megtörténni, csak egy kis véletlen miatt.
2013. aug. 22. 13:09
 7/7 anonim ***** válasza:

hogy lehetne véletlenül fordítva feltenni a gumit? Ha kibontod, látod hogy csak egy módon lehet lefelé görgetni, ha fordítva akarnád feltenni, az egyből kiderül, hogy nem tudod legörgetni.

úgyhogy én nem tudom elképzelni, hogy lehet fordítva feltenni, ha mégis megtörténne, hiába fordítod ki, valószínűleg nem is tudnád visszatenni a farkadra.

2013. okt. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!