Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napja késik, tegnap volt...

5 napja késik, tegnap volt valami kis barna folyás de tényleg csak egy csepp volt. Mensis görcsök nincsenek. Tesztet még nem csináltam mert félek hogy csalódok. Szerintetek lehet baba a dologba? és a folyásrol mit gondoltok mi lehetett az?

Figyelt kérdés
2009. okt. 30. 07:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Sztem mindenképpen vegyél egy tesztet, mert már simán kimutatná. ÉS akkor legalább biztosan örülhetsz, vagy tudod, hogy nem sikerüt és nem kínozod magad már. A pecsételés is lehet többminden is, lehet, hogy még a beágyazódás pecsétje, de az is lehet, hogy kezd leválni a méhnyálkahártya. Én vennék a helyedben egy tesztet, főleg ha máskor nem szokott késni.
2009. okt. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A barnázás babára utal csinálj tesztet,hogy megnyugodj és minél hamarabb el tudj menni orvoshoz ha baba van,én is így voltam és sokat vártam már 5-hetesen mentem dokihoz.
2009. okt. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha baba lenne már akkor nem kell megvárni a reggeli vizeletet mert akkor már amugy is kimutatja nem?
2009. okt. 30. 09:16
 4/7 anonim ***** válasza:

Ki bizony!

Csinálhatod a nap bármelyik szakaszában!

Várjuk az eredményt!

:)

2009. okt. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok: 5 nap késéssel már most is kimutatja. Várjuk, hogy mi lesz! :) Írd meg!!!
2009. okt. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben van megfogom irni.
2009. okt. 30. 10:48
 7/7 A kérdező kommentje:
Ugy néz ki megjött a mensim de ez kb másfél órával ezelőtt volt egy pecsételés, és azóta semmi.
2009. okt. 30. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!