Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki áttené negatívba...

Valaki áttené negatívba nekem? Nagyon érdekelne, hogy van e második csík, vagy csak én látok rosszul.

Figyelt kérdés
Azt olvastam itt, hogy ha negatívon látszik, akkor az második csíkként felfogható...én mintha látnék a napon második csíkot, de nem tusom eldönteni...segítsetek légyszives...és az tényleg igaz ha negatívban látszódik, akkor az pozitívnak vehető???
2013. aug. 23. 17:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Kellene kép is hozz. Mikorra nem várod, nem érdemes tesztelni ha még nem késik a mensid. (lehet vetélés a vége, megjöhet a mensid stb.)Az igazi második csík rószaszín. Ha szürke vagy fehér az csak száradási csík. (ezek valóban nem látszódnak negatívban)Ha ablakra ráteszed és úgy nézed a tesztet akkor jobban látszik van e ott második csík és ha van akkor annak milyen a színe. Függ milyen tesztet csináltál, mert néhány teszt híres arról, hogy száradási csík jelenik meg rajta.
2013. aug. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Bocsánat...olyan ideges vagyok, el is felejtettem....medi lab a teszt..és azért érdekelne, mert olyan helyen dolgozom, ami nem épp kellemes, vegyi anyagok, éjszakázni kell stb...és mielőbb szeretném tudni van e valaki odabent!!!

[link]

A medi lab megbízható amúgy?

2013. aug. 23. 17:51
 3/16 A kérdező kommentje:
Ja, és 3. napja késik. Bocsánat, teljesen szét vagyok csúszva...ez az éjszakázás is tönkre tesz...
2013. aug. 23. 17:52
 4/16 anonim ***** válasza:
Én is ilyen helyen dolgoztam , de sajnos csak 6. hetesen tud az orvos neked olyan papírt adni, hogy terhes vagy, addig ki kell húznod így vagy úgy. Az orvos is csak 6. héten lát szívhangot és akkor látja, hogy baba van e ott vagy csake gy ciszta , esetleg egy baba nélküli üres petezsák.
2013. aug. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én sajnos nem tudom áttenni, de nem is látok rajta igazán semmit. 3 nap késés után ennél erősebb csíknak kellene ott lennie.
2013. aug. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, azért ha akad valaki aki áttené, meg köszönném...
2013. aug. 23. 18:01
 7/16 anonim ***** válasza:
Ez teljesen negatív!!!
2013. aug. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Paintben én ilyet tudtam neked belőle csinálni. [link]
2013. aug. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, én esküszöm látom rajta a 2. csíkot, igaz iszonyú halványan. Pedig én nem olyan vagyok, aki csak úgy ezt szokta írogatni:)

De még bármi lehet, csinálj 1 vagy 2 nap múlva még1et!

2013. aug. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Három nap késés után ez teljesen negatív. Mondom ezt most, de ha két nap múlva csinálsz egy másikat, könnyen előfordulhat, hogy változik a véleményem.
2013. aug. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!