Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki áttené negatívba...

Valaki áttené negatívba nekem? Nagyon érdekelne, hogy van e második csík, vagy csak én látok rosszul.

Figyelt kérdés
Azt olvastam itt, hogy ha negatívon látszik, akkor az második csíkként felfogható...én mintha látnék a napon második csíkot, de nem tusom eldönteni...segítsetek légyszives...és az tényleg igaz ha negatívban látszódik, akkor az pozitívnak vehető???
2013. aug. 23. 17:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szerintem is negatív. :(

Egyébként ha majd sikerül a baba háziorvossal írasd ki magad először, mert nőgyógyász tényleg csak akkor ad táppénz javaslatot, ha már van szívhang!

2013. aug. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
35%

Én látok rajta halvány 2. csíkot.

Nem értem miért írja többi válaszoló, hogy a 3. napra nem jó, egyrészt a HCG mindenkinél máshogy termelődik, másrészt a kérdezőnek akár késői peteérése is lehetett! Pláne ha délutáni a teszt, még bőven megerősödhet.

Kedves Kérdező, csinálj tesztet holnap vagy holnapután reggeli első vizeletből, és írd meg mi lett.

2013. aug. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Persze kedves Utolso! Szokoevente egyszer a februar is 29 napos. Nem lehetetlen, de kar lenne azt mondani, hogy pozitiv, amikor ez max. a legnagyobb jo indulattal ketcsikos. Ennek ellenere en is azt mondtam h par nap mulva akar tenyleg pozitiv is lehet.
2013. aug. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

én látom halványan mindkettőn :)

majd írj ha újra tesztelsz.


2 kisfiú anyuja

2013. aug. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Tele vagyok kétségekkel...5 éves a kislányom, várok a következő babára...de már annyi negatív tesztem van h ne tovább...miért is ez lett volna pozitív...lehet hogy az sem túl jó hogy 25 naposak a ciklusaim...8-9 körül volt pék...éreztem is rendesen...mégis úgy néz ki, hogy most sem sikerült...kezdek kiborulni....
2013. aug. 24. 01:29
 16/16 A kérdező kommentje:
Jajj...el is felejtettem...Köszönöm annak aki megcsinálta a negatívját!!!
2013. aug. 24. 01:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!