Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire könnyű teherbe esni?

Mennyire könnyű teherbe esni?

Figyelt kérdés
Ha valaki egyáltalán nem akarja, az pl. befolyásolja?
2013. aug. 23. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

Embere válogatja. Van aki már attól, hogy ránéznek, van aki hiába szeretne, nem sikerül.

Amikor én nem akartam terhes lenni, akkor nem is lettem az. Amikor szerettem volna, akkor pedig max a 2. hónapban sikerült.

2013. aug. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem ha az ember tesz érte akkor könnyű teherbe esni. Ha pedig védekezik akkor a mellett szinte lehetetlen teherbe esni. Itt a rendes védekezést értem, nem a megszakításos együtt létet. Ha valaki óvszert használ és kilyukad azt észre veszi, és tud 72 órás gyógyszert bevenni. Ha valaki fogamzásgátlót szed és elfelejti bevenni, alkoholt iszik rá, antibiotikumot szed , arról tud és erre az időre plusz megelőzés képen használhat óvszert ha a gyógyszer nem hatna. Ezen kívül alapból is lehet 2 védekezési eszközt is használni pl. óvszer és hőmérő módszer, ezzel is kicsit csökkentve a teherbe esés lehetőségtét. Maga a gondolat, hogy "én nem akarok teherbe esni" nem hiszem, hogy hatos lenne.
2013. aug. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
2 vagyok: Egyetértek az első válaszolóval. A könnyű teherbe esni úgy értem, hogy nekem pl. könnyű volt. De igen sokan, sajnos egyre többen vannak akik hónapokig, évekig próbálkoznak sikertelenül.
2013. aug. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
nem befolyásolja, mint tudjuk sok a nemkivánt terhesség. Van akinek könnyű van akinek nem, én 4 éve várom a csodát.
2013. aug. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

Ha csak gondolattól függne a dolog, rengeteg ember nem született volna meg, és rengeteg ember nem várna évek óta a csodára.

A szüleim 3-szor döntötték el, hogy babát akarnak, 3-szor jött nekik össze az első hónapban.

Mi pedig hónapok óta csak reménykedünk.

Szóval nem hiszem, hogy bármit is befolyásol az akarás. :)

2013. aug. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Ha nagyon nem akarja,tesz ellene,így befolyásolja az akarás-nem akarás...A többi egyénfüggő,nekem könnyű pl. Elsőre nem terveztük,de a védekezés is kimaradt, egyszer..már két éves..Másodikat eldöntöttük,h jöhet és jött is rögtön..Barátnőm még csodálkozott is rajta,mikor mondtam,h mi a helyzet,h "máris,hisz csak most került tervbe",ők majd egy évig próbálkoztak..
2013. aug. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%
Nagyon nehéz!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. aug. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!