Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Anyucik! Akinek az első...

Anyucik! Akinek az első gyermeke az első próbálkozáskor megfogant, annak a második teherbe esése is ilyen könnyű volt?

Figyelt kérdés
A kisfiam 2 éve az első próbálkozásnál megfogant, most ismét szeretnék teherbe esni. Nem próbáltam soha számolgatni, tesztelgetni, hogy mikor a legalkalmasabb, mikor vagyok a legtermékenyebb, és remélem, hogy nem is kell, mert látom, hogy ez kínszenvedés a legtöbb nőnek. Mikor, hányszor, ilyen teszt-olyan teszt, hőmérőzés...stb. Ez nagyon idegörlő lehet.
2010. szept. 10. 14:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen a kérdésedre válaszolok, de örülök, hogy hallok egészséges nőről is!

Nekem 36 évesen fogant, elsőre a lányom. A második gyerekem nem jöhet előbb, csak 3 év múlva. Majd szólok, hogy ment...

Egyébként nem érzem magam a szülés óta annyira egészségesnek, sokat kivett belőlem ez az egész.

Nem hiszem, hogy 39-40 évesen annyira könnyen megy majd, a férjem is addigra sokkal öregebb lesz.

2010. szept. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Igen, én a szerencsések közé tartozom és mindkét alkalommal az első hónapban sikeresen megfogant a kisbabánk. Én sem számoltam semmit, nem használtam semmilyen teát, csak 2-3 naponta együtt voltunk a férjemmel. A terhesség persze sokkal nehezebb volt második alkalommal, mert fele annyit nem tudtam pihenni a 1,5 éves kislányom mellett. De most van két gyönyörű, egészséges kislányom.


Sok sikert a kistesóhoz!


2 éves és 5 hetes kislány anyukája

2010. szept. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mindkét Babómmmal két hét alatt lettem terhes. Most váratlanul jött a dolog, hiszen a Babóm 1éves. Tegnap teszteltem, és állapotos vagyok, pedig csak egyszer nem védekeztünk. Szerencsés típus vagyok.
2010. szept. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Igen!Holott 16 év telt el a két terhesség között(így jött ki a lépés).Amint elhatároztuk,hogy akarjuk a 2.babát,meg is fogant.Most tervezzük a 3. picit,még én vacillálok,hogy ebben a hónapban(pont most van peteérésem),vagy a következőben foganjon-e meg...
2010. szept. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A két kisfiam elsőre sikerült, most szeretnénk 3. babát, elsőre nem sikerült, most van a 2. próbálkozás.
2010. szept. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A kisfiam 2 eve nekem is elsore fogant, soha sem homeroztem vagy ilyesmi. A kisteso most ugy tunik, hogy 3 honap probalkozas utan osszejott (3 napja kesik, 1 + tesztet csinaltam eddig), de mar a 3-dik honapban ugyancsak kezdtem idegeskedni, hogy vajon miert nem jott eddig ossze. Szoval nekem a masodik kicsit nehezebben jott ossze, mint az elso.
2010. szept. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is szerencsés vagyok!

Az első és a második baba is elsőre, összejött. Az orvosom szerint ennek kb. 20% esélye volt. Ő is azt mondta, mázli!

12hetes kismama

2010. szept. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De jó ilyen válaszokat olvasni. Tehát van remény??? :)
2010. szept. 16. 13:32
 9/9 anonim ***** válasza:
1. elég hamar összejött, 2. nehezen, 3., 4. könnyen.
2014. ápr. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!