Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik 3. -ra nem várjátok,...

Akik 3. -ra nem várjátok, éreztek valamit?

Figyelt kérdés
Én most éppen semmit néha hasszurka, de hétfőn -kedden szédültem.Talán egy kicsit a mellem is feszül,van egy olyan érzésem ,hogy ez megint mensi lesz.
2009. okt. 30. 10:14
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 2-3-ára nem várom!!! Nincs tünetem, mondjuk néha megfeszül a hasam és viszket a mellbimbóm, de nem tudom, hogy ez tünet-e egyáltalán?!

Szerintem nekem is mensi lesz....

2009. okt. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Én 4-re nem várom!

Néha szúrkál itt-ott a hasam,hébe-hóba megszédülök és olykor hányingerem van.

Egyszóval a szokásos!Nagy reményeket nem fűzök hozzá mert mindig ilyen!

2009. okt. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Én már nem tudom, mikorra ne várjam. Mindenesetre még nem jött meg, tegnap teszt nega, ha meg 22-n volt, még van 6 napom. Szóval minden nap bizonytalan. Tünetem egyelőre se ilyen, se olyan.

[link]

2009. okt. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok, az előző görbét nem lehet megnyitni, ezt talán igen.

[link]

2009. okt. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Én is 3-4-ére nem várom. Tegnap szúrkálgatott a hasam és menziszerűen görcsölt is. Nem tudom, szerintem megfog jönni. Ja és este szokott enyhe hányingerem lenni. Amúgy ez volt a 2. Clostis hónapom. Az első gyerekünk az első Clostis hónapban megfogant. Más tünetem nincs, de nem merek túlságosan reménykedni.
2009. okt. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Én is 3-án v. 4-én nem várom, mert volt már 13 de 14 napos is a luteálisom. Tegnap déálután elgyengültem,csak feküdni bírtam. Most is remegve jöttem haza és alig bírom magam. Ráadásul olyan fura a hasam, hogy nem tudom behúzni, valami nem engedi. Mintha feszülne, vagy nem is hozzám tartozna. Valaki érzett már ilyet?

Én most azt érzem, hogy végre sikerült! Csak félek, hogy mégsem. Csak nem tudom, hogy bírom ki. És meddig bírjam ki tesztelni. :(((

2009. okt. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Szió, én is 3-4. re nem várom, semmi tünetem nincs néha mensigörcs 1 perig, vagy viszket a mellbimbóm..szokásos áltünetek:( de sztem is mensi lesz..drukk mindenkinek

B.

2009. nov. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Sziasztok,én 28-ra nem vártam,tünetek:néha hasszúrka,enyhe mindjárt megjön érzés 28-tól,a cicik fájnak,hason feküdni lehetetlen,hanyat fekve is eléggé érzem.Ennyi.Én péntekig várok a teszttel.
2009. nov. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Szió,

3.-ra nem várom,lényegében próbálom elvoni a figyelmem,hogy még csak véletlenül se éljem bele magam,de ahogy olvasgattam a tapasztalatokat,nekem egy-egy hozzászóló tapasztalatai,érzései egy kis reményt hoztak az életembe.

1 éve próbálkozunk,nem túl intenzíven,mert párom külföldön dolgozik és csak ritkán jár haza,de megpróbál "időben" haza jönni.

Nov.18-,19- és 25-én voltunk együtt utoljára.Fogamzás teát iszom és barátcserje kapszulát szedem 3 hónapja.

Menzesz tüneteket tapasztalok:sírdogálás,megnőtt étvágy,puffadt has,szagokat érzek,de mást,mint a környezetem(vagy ők semmit nem éreznek),a hasam olyan,mintha különálló lenne és szurdogál,2 napja úgy érzem na ma tuti megjön,de nem,sűrűbben járok pisilni és bár nem iszom többet,mint szoktam.Mellem szokott feszülni mielőtt megjön,de most nem és a szokásos kis patik sem jelentkeztek,ahogy eddig.

Meg várom a nem várt napját és majd írok,ti is írjatok!

Kívánom,hogy babát várjatok!!!

2009. nov. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:

Elfelejtettem,hogy hányinger néha van,de inkább este.

2009. nov. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!