Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mettől meddig negatív az...

Mettől meddig negatív az ovulációs teszt?

Figyelt kérdés

Több helyen olvastam, hogy az ovulációs teszt csak az ovuláció után lesz pozitiv, és lehet használni jósló tesztként is.


A kettő között negatívnak kell lennie a tesztnek? És hány napig?


2013. aug. 24. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ovulációs teszt az ovuláció előtt lesz pozitív kb. egy nappal.
2013. aug. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

??? Az ovuteszt egy hónapbam egy, maximum két napig erős pozitív, ami az eljövendő peteérést jelzi, mivel az LH hormon megemelkedik a szervezetben, készítve elő ezzel a tüszőt a repedésre. Általában az első negatív napon van

Ha halványabb az egyik csík, az nem érvényes, az negatív. A ciklus bármely napján produkálhatsz két csíkos tesztet ami nem egyformán erős két csíkos, de ez is negatív.


Jósló tesztként magam is használtam. Mire kiderül hogy baba van a dologban már egy érzékenyebb terhességi teszt is kimutatja a bébit.

Ennél a lényeg a rendszeresség, kb 5-6 napig folyamatosan kell végezni, és nézni, hogy erősödik-e a második csíkod, és a nemvárt napján majdnem pozitívat kell hogy mutasson. DE ez nem mindenkinél jön be. Van akinél semmit nem mutatott. Nálam erősödött, és a nemvárt napján egyformán két erős csíkot produkáltam mind LH mint a HCG tesztből.

2013. aug. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Nem nagyon értek ehhez, ezért kérdeztem rá, mi a különbség az ovu tesztek között. Ezek szerint a halvány az negatív.
2013. aug. 24. 19:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, az a különbség a HCG és az LH között. A HCG-n a halvány csík is pozitív. Az LH teszten (ovulációs teszt) pedig kizárólag az egyforma két erős csík számít pozitívnak!
2013. aug. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!