Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a tapasztalat a terhességi...

Mi a tapasztalat a terhességi tesztekkel?

Figyelt kérdés
Sok rosszat olvasok a tesztekről, hogy van, akinek akár a 6-7. hétig is negatívat mutat, pedig amúgy babás. Ez igaz? Kinek milyen élménye van erről?
2009. okt. 30. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:

elcileg két héttel a nemvárt mensi után ki kell mutatni. kivételek vannak, de mivel az ovuláció megállapítása sem egyértelmű sok esetben benne van a határidőben a pozitív teszt, csak a teherbeesés történt később.


alapszabály a teszteknél, hogy hamis egyértelmű pozitív nincs (maximum gyógyszer vagy betegség miatt van jelen a hcg), a negatív viszont lehet hamis, vagyis olyan alacsony koncentráció, amit nem mutat ki a teszt.


ezek a tesztek elég megbízhatóak, senk ne ringassa magát abba a reménybe, hogy ha két héttel az elmaradt mensi után negatívat tesztel, akkor még terhes, csak a teszt hibás....

2009. okt. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem mutatta ki hogy terhes vagyok, pedig az voltam.1Hét múlva csináltam még egyet, akkor már mutatta!Olyan 3 hetes lehettem mikor negatív lett, utána pozitív!Szerintem ember függő, kinek hogy termelődik a terhességi hormon a vizeletében!
2009. okt. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nekem még nem aktuális, most kezdünk még csak próbálkozni, csak kíváncsi voltam, hogy mennyire bízhatok bennük, ha már ott tartunk majd. De akkor ezek szerint ritka, hogy ennyire sokáig ne mutassa ki...
2009. okt. 30. 14:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem minden alkalommal a nemvárt előtt, vagy aznap helyesen mutatta többféle teszt is. Igaz, mindig szabályos volt a ciklusom.(állítólag az is számít, milyen hosszú a ciklusod)
2009. okt. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!