Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha negatív, akkor negatív?

Ha negatív, akkor negatív?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék majd terhességi tesztet csinálni, hogy biztos legyek abban, hogy NEM vagyok terhes. Ezért még előtte gondoltam. Itt sokat olvasgatok, és amit nagyon ajánlanak, az az X-epil. Nem éri meg egy digitális Clear-bluet vennem? Egyébként csak én vagyok ilyen aggódós, eddig bárkit kérdeztem azt mondta nyugodjak meg, ha ideges vagyok, attól csak késni fog, és nem lehetek az. De mégis... Csak úgy kíváncsiságból is szeretnék egy tesztet, hogy hogy működik. Lehető leghamarabb. Szóval ha veszek egyet, és mondjuk a kiszámolt vérzésem előtt 1 nappal használom, és az negatív, akkor az biztosan negatív?


2013. aug. 25. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem 1hét késés után lett pozitív a terhességi tesztem, pedig terhes voltam. Több tesztet is csináltam, mert sosem szokott késni, és mind negatív lett, pedig biztos voltam benne, hogy babás vagyok. Valóban babás voltam. De én ritka esetnek számítók. Szerintem aznap reggeli vizeletből ha tesztelsz akkor annak már mutatnia kellene a 2 csíkot, ha késik a mensid akkor 2-3 nap múlva érdemes újból tesztelni. Ha nem akarod a babát és 2 hetet késik és még semmit sem mutat a teszt akkor érdemes dokihoz menni. Reggeli vizeletből tesztelj mindig, és mensid előtt legkorábban 1 nappal, de szerintem az is korai. Én megvárnám míg valóban késik a mensim és utána 1 nappal tesztelnék. Azon a 1-2 napon nem múlik semmi, de lehet megjön közben és akkor megspórolhatod a teszt árát.
2013. aug. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

Nagyban függ attól, mikor volt a kérdéses együttlét, de sajnos az a legbiztosabb, ha már kimaradna a menzeszed és utána egy héttel tesztelsz - addig mindenféle eredmény kérdéses.

2013. aug. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem értem a logikádat. Ha még nem esedékes a menstruációd, akkor miért görcsölsz ezen ennyire? Majd ha késik, ráér aggódnod és tesztet csinálnod. Akárki akármit mond, a késés után 1-2 nappal már mutathat valós eredményt a legérzékenyebb teszt. Addig meg nyugodj meg, mert tényleg csak feleslegesen stresszeled magad, attól meg valóban késhet...
2013. aug. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!