Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 28án kelett volna megjönni és...

28án kelett volna megjönni és ma megjött. Pedig már azt vártam hogy terhes legyek. De nekem mindig 28 as volt idáig. Mi történhetett hogy nem fogant meg? . Irjatok.

Figyelt kérdés
2013. aug. 25. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi történt? Bármi. Ha peteéréskor történik az együttlét, akkor is csak 35 % esélyed van kb. arra, hogy sikerül. Sokaknak évekig nem sikerül...
2013. aug. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Annak idején én nem bírtam magammal és ovu után 13 nappal már teszteltem, halvány pozitív lett. 2 naponta teszteltem egyre erősebbek lettek a tesztek, 1 hét késés után (úgy, hogy előtte 2 nappal halvány de látható két csíkos tesztem volt) meg jött a szabályos mensim. Rohantam a dokihoz, de mondta, hogy már semmi, de semmi sincsen ott. Volt egy szabályos mensim és ennyi. Biztos terhes voltam, mert legalább 6 tesztem volt 2 csíkos különböző fajta ha nem több. Még is semmi görcs, vagy egyéb vetélésre utaló tünetem nem volt, pedig ez vetélés volt. Előfordulhatott ez is nálad, de lehet csak stressz, betegség, hormonzavar stb. okozta a késést, ez már nem fog soha kiderülni. (én 2 hónap múlva ismét terhes lettem, gond nélkül lezajlott a következő terhességem) Megtanultam, hogy nem érdemes korán tesztelni, így a második babámmal csak 2 hét késés után teszteltem, nehezebb volt kivárnom, de nagyobb volt az öröm, mert rá egy hétre már szíve is volt.
2013. aug. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem 35% hanem kb 20% nekem ezt a meddőségiben mondták. Az ok sokminden lehet, akár az is lehet hogy megtörténik a megtermékenyüls de nem tud beágyazódni stb.... Egyébként a magyar átlag egészséges pároknál 4 hónap amire sikerül a baba.
2013. aug. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A múlt hónapban 30 napos ciklusom 26-dik napján jött meg, és a 6 nap helyett 3 napig tartott, és alig véreztem. 2 héttel azután, hogy elmúlt, még mindig teszteltem, mert reménykedtem benne, hogy terhes vagyok, és megmaradt a baba, annak ellenére, hogy megjött. Hát nem. Rá kellett döbbenem, hogy az a hónap sem volt a miénk :(
2013. aug. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!