Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor ez rendes menszesz...

Most akkor ez rendes menszesz vagy ettől még lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Júli eleje körül letettem a gyógyszert aug.20-án kelett volna megjönnie nem jött meg idáig ma igen vagyis van egy minimális vérzés egyenlőre kicsi.Tesztet még nem csináltam ma akartam pont.Van már egy 2 éves fiam nála is ezt a gyógyszert szedtem(yadine) 3-szor jött még meg pontosan hajszálra nem volt ilyen késés.
2013. aug. 26. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért késik, mert letetted a gyógyszert és még nem állt be a rendes ciklusod.


De, ha baba a cél, drukkolok! :)

2013. aug. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen a baba a cél:)))

Köszönöm.

2013. aug. 26. 17:06
 3/4 péntek judit nikolet ***** válasza:
Hát én pont így vagyok!! Abba hagytam a gyógyszert mert babát szeretnénk a 3. lenne ha sikerül!! Én is júliusban hagytam abba a gyógyszert mensi után nem kezdtem újra szedni... Augusztus 21 kellett volna megjönnie és csak most jött még meg de van akinek többet késik.. De most így kerek 31 napra jött meg nekem és nekem sem valami sok. Ez be fog állni majd tutira ez mind a gyógyszer miatt van!!! Örülj hogy megjött mert ez azt jelenti nem zavart be a gyógyszer nagyon mert van akinek meg sem jön csak jó pár hónap múlva meg gyógyszer segítségével.... Próbálkozni kell középidőben és egyszer ugyis sikerülni fog a babóca!!!
2013. aug. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Micsoda véletlen h neked is így van:)) akkor neked is sok sikert a babahoz:) majd írjunk egymásnak a továbbiakban ha nem zavar éérdekelne h mi hogy lesz nálad;)
2013. aug. 26. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!