Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a különbség a menszesz...

Mi a különbség a menszesz előtti hasi fájdalmakról és a kihagyott menszesz előtt hogy terhes vagy?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 3. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt különbség, azt hitte meg fog jönni.

Mikor kimaradt, elkezdett fájni a mellem, aztán teszteltem.

De előtte nekem nem volt más érzés semmi.

2013. ápr. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem fáj a derekam és néha-néha a hasam de nem jön meg. Azért kérdeztem ezt.
2013. ápr. 3. 22:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem görcsöltem előtte, miután már tudtam, hogy terhes vagyok, akkor fájt a hasam, de inkább olyan volt, mintha izomlázam lenne, vagy, mint amire azt mondják, hogy "pillangó verdes a gyomromban", csak lejjebb. Nem tudom jobban megfogalmazni.
2013. ápr. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. :) Hát majd kiderül mi lesz. Csak valami jó és nem rossz. :) Szédülök és hányingerem is van és még éhes is vagyok folyamat. :D
2013. ápr. 3. 22:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem olyan görcseim voltak, hogy nem tudtam elaludni. Csak azért nem vettem be görcsoldót, mert lusta voltam felkelni az ágyból, meg erőm se volt hozzá. Kis húzó fájdalommal kezdődött, mint minden mensi előtt. Aztán nagyon erős görcs lett, ahogy szokott is. Gondoltam, megint nem sikerült. Az tűnt fel, hogy egyik napról a másikra elmúlt a görcs és már 5. napja késett (monjuk máskor is késett már, erre nem alapoztam). A mellem meg feszes maradt. Ekkor csináltam egy tesztet. Már 6 éves:)))
2013. ápr. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De jó. Gartulálok hozzá. 3 napja már hogy késik. Most már inkább szurkál. Már nem fáj a hasam semmi. :) Kedden megyek dokihoz. :)
2013. ápr. 4. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!