Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megfogant volna négyeskénk,...

Megfogant volna négyeskénk, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

PCOS mellett van 3 gyermekünk, akik gyakorlatilag minhárman elsőre lettek, amikor nem védekeztünk. Igaz, tulajdonképpen sosem védekeztünk, hiszen csak megszakítottunk, amíg még nem voltunk épp nagyon rajta a témán, de mindig úgy voltunk vele, ha bekopogtatna egy kis jövevény, örömmel várnánk. Amikor pedig épp babaprojekteltünk, akkor pedig elsőre összejöttek. :)


Most viszont csak valahogy kivételesen nagyon-nagyon jó volt együttlenni, és hát, khmmm... Az eset 8 napja volt, a ciklusom 8. napján. Tisztában vagyok vele, hogy feltehetően csak akkor lehet baba, ha extra peteérés volt, hiszen 28 napos ciklusaim vannak.


Azt is tudom, hogy ilyenkor még nem kellene semmit sem éreznem. De én mind a három terhességet gyakorlatilag a fogantatás pillanatától éreztem (pár nappal a fogantatás napja utántól). Mindig nagyon heves tüneteim voltak, amiket nem képzeltem, mert a PCOS miatt sosem gondoltam úgy az első próbálkozásra, hogy lehet belőle vki... De nem lehetett nem érezni a hányingert, az alhasi történéseket, stbstb. Mivel premenstruációs tüneteim sosincsenek, nagyon árulkodóak voltak ezek a dolgok... Különben sosem éreztem ilyet, csak terhesség beköszöntekor. És, hát most is érzem ezeket. Pedig most azért egy kicsit ambivalens is lenne a hozzáállásom a kérdéshez, hogy sírjak vagy nevessek, ha jönne négyeske... Szóval most sem AKAROM ezeket érezni, csak egyszerűen érzem... Egyre kifejezettebben, ahogy múlnak az órák, napok.


Eddig 1. terheségél 6, másodiknál 7, harmadiknál 8 hónapig voltam nagyon rosszul, hánytam mindenre... Ezen a logikán következetesen végighaladva most 9 ilyen hónap vár rám... Ha az érzéseim nem csalnak... No? :)


Remélem, ezzel a kérdéssel senki haragját nem vonom magamra. Természetesen nem felelőtlenül szexelgető tinik vagyunk, 10 éve házasok vagyunk, szeretjük egymást, ha érkezik még baba, nagy szeretettel várjuk, felneveljük. Csak azért írom ki, mert nagyon érdekel, hogy milyen válaszokat (és mikor... :D ) írtok, kedves Ismeretlen Barátaim.



2013. aug. 27. 01:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Figyelj, elméletileg nem lehetsz, mert nem volt peteérésed még akkor, de spontán peteérésről is hallottam már.

Okosabbat nem tudok mondani, minthogy a nemvárt napja körül tesztelj. Drukk!!!

2013. aug. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Mivel nem az első terhességed és mindnél tudtad hogy amit érzel mit jelent és úgy gondolom, ha most is ezt érzed és 3 gyerek után azért tapasztalt az ember akkor szerintem lesz 4-eske:) És remélem én amit most érzek nekem is lesz 4-eske:) Szorítok hogy úgy legyen ahogyan szeretnétek a pároddal. Azért majd írd meg légyszi mi van veled. Nekem 3 lányom van és a tesztek soha nem hazudtak csak akkor volt pozitív amikor baba is volt és nekem mindig a lelki dolgok jelezték, hogy bizony nem vagyok egyedül. Bágyadt voltam és leginkább egyedül lettem volna és egész nap aludtam volna.

2013. aug. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szia! :) Én nem tartom kizártnak, saját példámból kiindulva. PCOS hosszú évek óta. Első együttlétből fogant a kisfiúnk, mensi utolsó napján, a ciklusom 6. napján volt a "khmmm" :)))) Nagyon örültünk neki, de engem is megdöbbentett a sebesség :) Ezért én azt mondom, hogy semmi sem lehetetlen, sőt, ha a tünetek egyeznek a korábbiakkal,pláne! :) Kérlek, írd majd meg, ha tudod már négyeske jött -e vagy sem, nagyon kíváncsi vagyok! :)
2013. aug. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
?hm ez igen,igazi terhességi teszt vagy!:)
2013. aug. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Ma reggel már majdnem hánytam is... Hajjajjjjjjj, mi lesz itt....


1: Igen, igazad van, tudom én. :)


2-3-4: Hát, meglátjuk... :)


Kedves Mind: megy majd a teszt idejében, és majd tudatom, mi lett: működtem-e ismét, mint terhességi teszt... ;)

2013. aug. 27. 11:09
 6/15 anonim ***** válasza:
:) majd írj.
2013. aug. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De buta vagyok! 2: nagyon gondolok Rátok, hogy négyeske legyen! Ő is kislány legyen, ha választani lehet, vagy inkább kisfiú? :)
2013. aug. 27. 17:38
 8/15 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Aranyos vagy hát ha választani lehet 3 lány mellé egy fiú jó lenne bár mindegy csak legyen. Nem tudom hogyan bánnék egy fiú gyerekkel a sok csaj után:) Te hogy érzed magad?
2013. aug. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kérdést. A helyzet változatlan... Meglátjuk kb 1 hét múlva...


Akkor hajrá kisfiú!! (Nekem 3 kisfiam van... :D )

2013. aug. 29. 20:30
 10/15 anonim válasza:
Na?Mi lett a vége? :)
2013. szept. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!