Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van koztetek olyan aki menstru...

Van koztetek olyan aki menstrualt terhesseg elso honapjaiban?

Figyelt kérdés
Azert kerdezem,mert babat szeretnenk a parommal, de 2 hete megjott. Ma reggel hanytam, faj a fejem estenkent pedig a fogam is.
2013. aug. 27. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
En mind a két lanyommal menstrualtam! Az elsővel 2x (9hetes voltam mikor teszteltem, csak furán éreztem magam) masodikkal 1x (6hetes voltam mmikor teszteltem)
2013. aug. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Es arra esetleg emlekszel,hogy miutan megjott, a kovetkezo peteeresnel mikor kellett volna lenni ugyan olyan volt e a folyas stb?
2013. aug. 27. 15:10
 3/7 anonim ***** válasza:
A menstruáció kevesebb volt es rövidebb ideig tartott ebből is gondoltam, hogy baba van! Nem vagyok 100% ig biztos benne de úgy rémlik több filyasom volt és sűrűbb!A fogfájás nem jelent terhességet viszont fejfájást okozhat a fogad! Ha 2hete megjott akkor most lesz esedékes a legjobb idő pont a szerelmes együtt létre! Nálunk mind a két baba menstruáció után 14dik nap jött össze! :-) Sok szerencsét hogy mielőbb babás legyél!
2013. aug. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
En majdnem 2 honapos voltam es megjott. Annyi volt a kulombseg, hogy nem volt elenkpiros, mint maskor. Kicsit olyan barnas volt meg nem volt olyan sok, es kevesebb ideig volt. Eloszor azt hittem elkaptam valami fertozest, de megsem.
2013. aug. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. A reggeli hanyas miatt kezdtem el gyanakodni,mert ha mensi ellenere baba lenne most lennek 7. hetben
2013. aug. 27. 17:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem az első jött meg. És sokkal erősebben és tovább véreztem, mint máskor. 2 napig barnáztam, aztán 7 nap helyett 9 napig intenzíven megjött. A következő menzeszem már kimaradt.
2013. aug. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hú, akkor meg remenykedhetek,hogy a baba miatt vagyok rosszul. A szagoktol is rosszul vagyok. Viszont tiszta peteereses tuneteim vannak :(
2013. aug. 28. 00:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!