Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utólag visszagondolva, aki...

Utólag visszagondolva, aki úgy lett terhes hogy az elején még menstruált, mik lehettek volna gyanúsak?

Figyelt kérdés

Én a múlt ciklusban teszteltem 2 álpozitívat, de 4 nap különbség volt a kettő közt, és halványabb volt a második mint az első, és szürke volt a csík mindkettőn.


Most kéne ovulálnom, de az ovutesztjeim negatívak, viszont pár napja fáj a derekam, és a hasam is. Mintha megjönni készülne, olyan.

2 napja éreztem a melleimet is, de most semmi.

Nekem ovutól egyébként kínzóan fájni szoktak, és az előző ciklusban ez is kimaradt.


Persze, tesztelhetnék is, de inkább gondolom hogy nincs semmi, mint hogy van. Sajnos.

A tesztgyárak pedig nagyrészt belőlem élnek..


A mensim normális hosszúságú volt, teljesen átlagos vérzéssel, csak annyi hogy most nem igazán fájt sem a hasam, sem a derekam.


A hormonjaimmal vannak gondok, Utrogestant kapok az ovum utántól, és Merckformint is szedek enyhe IR-re, szóval elméletigeg kezelve vannak.

Szerintetek?



2013. júl. 7. 10:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes ez az álpozi teszt,én még nem láttam/tapasztaltam ilyet.Lehetnél éppen terhes is,vagy bezavarhat a hormon is.Csinálj reggel egy tesztet ha gondolod,de én a helyedben megmutatnám magam a dokinak.
2013. júl. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok,azt elfelejtettem hogy én is menstruáltam mikor terhes voltam.
2013. júl. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta hogy álpozitív volt? Lehet,hogy terhes vagy,csak véreztél,de az is lehet,hogy elment a baba!
2013. júl. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nincs olyan, hogy alpozitiv teszt, ezt tobb doki is mondta nekem
2013. júl. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

Ezek voltak a tesztjeim, de azért gondolom hogy álpozitívak, mert a 4 nappal későbbi egy kicsit talán még halványabb is volt, mint az első.

Így utána többet nem teszteltem, abbahagytam az Utrót, majd megjött, de most minden olyan fura.....

Pár napja lett egy csomó pattanásom is, jó nagyok, pedig rá ez egyáltalán nem jellemző.

Teljesen az az érzésam hogy meg fog jönni, pedig az lehetetlen, a 9. ciklusnapomon vagyok.

Az előző ciklusban ekkor repedtem.

2013. júl. 7. 15:43
 6/8 anonim ***** válasza:
1-es vagyok,én még mindíg azt tanácsolom neked,hogy reggel csinálj egy tesztet és akármi is az eredmény,menj orvoshoz.A belinkelt teszt sztem halvány pozi,az első 2 nekem is ilyen volt csak.
2013. júl. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szia, mi lett az eredmény? én is csináltam néhány tesztet de egy sem lett olyan mint a tied. csináltál már azóta?
2013. aug. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Persze, sajnos meg is jött, és negatívat is teszteltem. Most ismét tegnap múlt el, még ez a ciklusunk van az inszemig.

Az orvosom nem igazán veszi figyelembe ezeket, annyira halványak. Ha halvány és rózsaszín akkor oké, de ezt ő negatívnak mondja.

Úgy döntöttem, digitális CB-t veszek máskor, az tuti eredményt ad.

Köszönöm az érdeklődést! :-)

2013. aug. 24. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!