Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Volt akinek a terhesség első...

Volt akinek a terhesség első hónapjaiban is menstruált?

Figyelt kérdés
1 éve nem sikerül teherbe esnem. A barátnőm minden hónapban azzal vigasztal, amikor "megjön", hogy neki 3x is megjött, közben pedig már terhes volt. Van ilyen?
2013. júl. 15. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyik ismerősöm 10 hetesen jött rá hogy terhes, mert megjött neki még 1x, csak valami fura volt, és elment a dokihoz, aki mutatta a kis lurkót az ultrahangon :D aki már nem is volt olyan picike :D


De ez nagyon ritka!

2013. júl. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hátha én is beleesnék ilyen helyzetbe... nagyon magam alatt vagyok. Elvileg 10 nappal ezelőtt teherbe eshettem volna, akkor volt peteérés, amit a doki ultrahanggal is megerősített. És ma megint megjött... :(
2013. júl. 15. 20:51
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
En 5 hetesen menstrualtam, ugy h poz tesztet csinaltam elotte. Remulten mentem az orvoshoz, aki megnyugtatott. Mara mar 3 eved s a gyerek. :-)
2013. júl. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én még nem csinálok tesztet. Ki az a hülye, akinek megjön és szalad tesztet venni?? :( Reménytelen...
2013. júl. 15. 21:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 8 hetesen tudtam meg, hogy terhes vagyok. Egyszer volt normál mennyiségű vérzésem, rá pár hétre megint, csak akkor már kevesebb. Ezért vettem tesztet.
2013. júl. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amúgy nem jó jel, ha valaki vérzik a terhesség elején. Hormonhiányra utalhat, és ha ezt nem kezelik, vetélés lehet a vége, többségében, főleg erős vérzés mellett.
2013. júl. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azert,PE-töl szämitva 10 napra megjött,az nem tul jo.Nem mondtad el az orvosodnak? Nem mondom,hogy TUL rövid a luteälis fäzisod de nagyon a hatäron täncol.Persze biztos vannak kivetelek is.:-)
2013. júl. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok! Én 7 napos luteális fázissal estem teherbe!!! Szóval ez nem minden esetben mérvadó, bár ahogy teherbe estem ki is derült, hogy pajzsmirigy gyulladásom van, ezért rögtön gyógyszert kellett szednem, lehet amiatt maradt meg a kicsi drágám... Bár én nem véreztem terhesen, de a lány akit írtam, neki is pajzsmirigy gondjai vannak, lehet, hogy emiatt volta vérzés... ki tudja...


37 hkm

2013. júl. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!