Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az volna a kerdesem, hohy ha...

Az volna a kerdesem, hohy ha lassan 3 eve szedek fogamzasgatlot, es elöfordult az utobbi idöben h 1-2szer nem vettem be mennyi az eselye h terhes vagyok?

Figyelt kérdés
10 nap mulva kene megjöjjön, de mar 2 hete olyan furcsan erzem magam, hangulatingadozasaim vannak, ideges es ingerült vagyok es leirhatatlanul faradt. A mult heten egyszer szurkalt az alhasam es egesz nap hanyingerem volt. Most pedig ugy feszülnek a melleim h mar faj. Es sosat ennek edessel utana meg megint mast. Szerintetek lehetek terhes?

2013. aug. 27. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha 1-2-szer elfelejtetted bevenni, az éppen elég ahhoz, hogy terhes legyél. Meg ahhoz is, hogy kicsit felborítsa a szervezeted működését.

De hogy valóban az vagy-e, azt ezek alapján senki nem fogja tudni megmondani.

Ha nem jön meg a vérzésed, akkor csinálj tesztet és kiderül.

2013. aug. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a menstruacio elött is jelentkezhetnek terhessegi tünetek? v az csak a verzes kimaradasa utan következik?
2013. aug. 27. 19:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Amikor meg kellene, hogy jöjjön, akkor esetleg mellfeszülést vagy mindjárt megjön érzést, de leginkább akinek terhességi tünete jelentkezik, az a kimaradt vérzés után jön elő. Kifejezetten az émelygés, hányinger inkább a terhesség 6-7. hetében.
2013. aug. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 7 évig szedtem, két szem maradt ki, nem egymás utáni szemek, és így fogant az első babám. SZóval saját tapasztalat, igen, lehetsz terhes. Gyógyszerszedési szünetben nekem nem jött meg, ezért mentem orvoshoz.
2013. aug. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!