Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől fájhat ilyen furcsán a...

Mitől fájhat ilyen furcsán a hasam? DPO után vagyok 8-9 nappal. (nem a petefészeknél, nem oldalt fáj)

Figyelt kérdés

Mitől fájhat ilyen furcsán a hasam, néha olyan mintha buborék lenne, néha meg mintha fel lennék fázva kicsit szurkál a hasam alja, és a hüvelynél is néha érdekes érzésem van, mintha huzná valmai bellülről:?????

A pisilés is sűrűbben jön rám, de nem fáj és voltam már párszor felvázva , ez szerintem nem olyan.


2009. okt. 31. 14:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ez pont a beágyazódás ideje. Elképzelhető, hogy kicsi babád most fészkeli be magát. :)
2009. okt. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ , és a beágyazódást ennyire meg lehet érezni, most délután mondjuk kevésbé éreztem.
2009. okt. 31. 17:52
 3/16 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos még soha nem volt, de úgy hallottam, hogy igen. Vagyis egyén függő. (Első voltam.)
2009. nov. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Sajna nekem már voltak ilyen furcsa érzésein, de még mindig megjött.
2009. nov. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó , és mikor jelentkeztek ezek a tüneteid?

Nekem csak akkor volt ma vagyok 10-11. napon és most csak feszül a hasam, lehet sokat ettem, olyan éhes voltam ma mint a farkas.

2009. nov. 2. 20:57
 6/16 anonim ***** válasza:

4-5 nappal a nemvárt előtt szokott ilyen lenni.

Utolsó voltam

2009. nov. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
ma már inkább csak feszül a hasam.
2009. nov. 3. 16:05
 8/16 anonim ***** válasza:

A 14. DPO reggelén tesztelj! Úgy izgulok, nagyon várom az eredményt!

(első vagyok)

2009. nov. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

köszönöm , ma van a 12.dpo.

teganp csináltam egy ovus jóstesztet, de szinte semmi csík nem volt.

A hőm változatlan, néha iszonyatossan melegem van , néha meg mintha lázas lennék úgy ráz a hideg.

Reggel volt olyan érzésem mintha megjönne, kb 2-3 percig, majd elmúlt , és utána érdekes alhasi szurkálódás, tompa fájással. Ki érti ezt?

Azóta néha alhasi szurka (talán) , meg olyan mintah tele ettem volna magam feszül a hasam.(egy kefirt ettem, meg egy fél szelet felvágottas kenyeret)ettől a mennyiségtől csak nem durranok ki.

Ja és néha nagyon szédülök, őedig csak ülök az irodámba.

2009. nov. 4. 09:28
 10/16 A kérdező kommentje:

pedig csak ülök (ezt akartam írni)

Éppen ráz a hideg.

2009. nov. 4. 09:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!