Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől fájhat ilyen furcsán a...

Mitől fájhat ilyen furcsán a hasam? DPO után vagyok 8-9 nappal. (nem a petefészeknél, nem oldalt fáj)

Figyelt kérdés

Mitől fájhat ilyen furcsán a hasam, néha olyan mintha buborék lenne, néha meg mintha fel lennék fázva kicsit szurkál a hasam alja, és a hüvelynél is néha érdekes érzésem van, mintha huzná valmai bellülről:?????

A pisilés is sűrűbben jön rám, de nem fáj és voltam már párszor felvázva , ez szerintem nem olyan.


2009. okt. 31. 14:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi újság?

2009. nov. 7. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

nem csináltam tesztet, mert tegnap volt éjfélkor egy kis vérfoltom, de reggel nem esett a hő hanem feljebb ment, bár kicsit később keltem fel.itt a görbém

[link]

2009. nov. 7. 10:46
 13/16 A kérdező kommentje:
és te hogy vagy?
2009. nov. 7. 10:47
 14/16 A kérdező kommentje:
ami furcsa hogy egyáltalán nincs megjön érzésem.
2009. nov. 7. 10:49
 15/16 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem megint meg fog jönni! Pedig jó a görbém...ennyit erről a hónapról, remélem nálad baba lesz. Írd meg feltétlen mi lett veled.

2009. nov. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

nekem tegnap meg is jött, de én azt hiszem hogy mindent megtettünk.Majd legközelebb.

[link]

2009. nov. 9. 08:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!