Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, ha a teszt...

Lehetek terhes, ha a teszt negatív?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy egyesek számára naívnak tűnhet a kérdés, mégsem tudtam magamnak megválaszolni. Egészen furán érzem magam az utóbbi napokban, és elég rossz a közérzetem is, úgy fizikailag, mint mentálisan. Lévén házasságban élő nő vagyok, teljesen logikusan arra gondoltam, hogy talán babát várok, ezért vásároltam egy terhességi tesztet. Negatív lett, igaz, az aktuális menstruációm időpontja előtt végeztem el. Teljesen tapasztalatlan vagyok teszt ügyben, és még csak egy napja kellett volna megjönnie. Esetleg, akinek van tapasztalata a kérdésben, kisegítene azzal, hogy megosztja azt, illetve a véleményét? Előre is köszönöm.
2013. aug. 29. 00:18
 1/5 anonim válasza:
51%
Nem.
2013. aug. 29. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem látunk a méhedbe. Csinálj tesztet aznap, mikor meg kéne neki jönni. Ez nem naiv kérdés, hanem hülye kérdés, már ne haragudj.
2013. aug. 29. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szia! a menstruáció előtti tesztelés nagyon nem hoz biztos eredményt.! ha kimarad a menstruációd még akkor is várk kb 4napot!

nekem 24.-én kellett vna megjönie 27.-én teszteltem negatívat. még mindig nem jött meg. 3.-áig nem jön meg újra tesztelek!

2013. aug. 29. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, Kedves 2. válaszoló, lehet, hogy hülye kérdés, de ilyen formán pláne hálás vagyok, hogy a megválaszolására szántad a drága időd. Kedves vagy, de tényleg, de ezt már biztos sokan mondták.
2013. aug. 29. 09:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, nekem a peteerest követő 10.napon negatívan tesztelték ,rá 4 napra, és azóta is pozitív! :-) hányadik dpo -n teszteltel ?
2013. aug. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!