Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, aki okjs...

Van itt olyan, aki okjs vizsga nem sokkal szült meg? Hogyan tolerálta az iskola a távolmaradást, illetve hogyan oldottátok meg a gyermekfelügyeletet?

Figyelt kérdés
2013. aug. 30. 19:12
 1/3 A kérdező kommentje:
-előtt
2013. aug. 30. 19:13
 2/3 anonim ***** válasza:
Főiskola alatt szültem. Baromira nem érdekelt senkit, hogy ha nem mentem el valami miatt a vizsgára és nem is volt másik lehetőség. Semmi előnyt vagy hátrányt nem éreztem. volt amikor tanárral megbeszéltem, hogy valamelyik vizsgára máskor tudok bemenni, volt aki segített, de inkább közömbösek voltak, hogy oldjam meg. De sikerült a félévem. Arra figyelj, hogy lehetőleg ne kelljen kérnek másik időpontot, mert OKJ vizsgán nem lehet akármennyire akarnak is segíteni, azt adott időpontban rendezik csak. HA nem tudod megoldani, akkor írjál a suliban, mert kérvénnyel lehet halasztani, de ha nem írsz akkor gond lehet. Tanulmányi osztályon, vagy valami koordinációs irodában biztos elmondják mit lehet tenni. De hagyj semmit utolsó pillanatra.
2013. aug. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Ez egyelőre csak fikció, megszakításos módszerrel védekezünk, szeretnénk babát, csak ez a képzés vmelyest gátol. Ugyanakkor ezzel a védekezési módszerrel nem zártuk ki a gyermekáldás esélyét.

2013. aug. 31. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!